Брежнєва показала дорослих дочок, себе-принцесу і поділилася секретом краси

15 січня 2015, 12:17

Співачка Віра Брежнєва, яку нещодавно назвали одним з найпопулярніших блогерів, продовжує активно користуватися соцмережами та ділитися у них своїми світлинами та секретами краси.

Під час свят Віра показала в Instagram вже дорослих дочок, себе в образі принцеси та розповіла про те, що її мотивує щодня стежити за собою.

"Мене запитали, що для мене є мотивацією дотримуватися режиму харчування і займатися спортом. І тут я замислилася. Не можу точно відповісти на це запитання)) думаю, декілька складових", - почала Брежнєва, яка веде ще й щоденник своїх тренувань та ділиться в ньому порадами краси.

Донька Віри Соня вже така доросла, що може носити одяг зіркової мами

"1) Хочеться бути здоровою. Не тільки зараз, але й через 10, 20, 30 років. 2) Хочеться бути красивою. Всередині і зовні. 3) Хочеться подобатися собі в дзеркалі. 4) Хочеться подобатися своєму коханому. 5) Хочеться подобатися своїм дітям і подавати їм приклад того, як повинна виглядати жінка (тим більше у мене 2 дівчинки))" - перелічила співачка.


Брежнєва приміряла корону

"6) Хочеться, щоб одяг добре сидів, і щоб без одягу виглядати прекрасно)) 7) Хочеться легкості. Люблю почуватися легкою і повітряною. А зайві кіло цьому заважають. 8) Іі мені не подобається пухка шкіра (результат неправильного харчування). Віддаю перевагу гладеньким своїм стегнам і сідницям))" - додала Віра.

Вже на третій день нового року Віра повернулася до звичного режиму харчування та занять спортом
Схоже, свята співачка провела у колі найближчих - дочок Соні і Сари

"А взагалі немає однієї відповіді, чому я так роблю. Це просто мій спосіб життя. І він приносить мені задоволення. Безумовно я - не робот)) Іноді я відступаю від правил. Але коли регулярні спорт і правильне харчування - такі рідкісні відступи не лякають ні мене, ні мій організм", - резюмувала Брежнєва.

Показувати молодшу Сару Брежнєва почала відносно нещодавно
Також Брежнєва повеселилася у компанії рідних сестер і подруг

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів