Кличко взявся вчити фітнесу за гроші та розповів про дочку

15 січня 2015, 14:23

Боксер та новоспечений батько Володимир Кличко вирішив не обмежуватися боксом. Він створив спеціальну програму фітнесу для тих, хто хоче мати форму як у чемпіона.

Днями Володимир презентував свій продукт на німецькому ринку, про що повідомив в Instagram.

Володимир вже встиг презентувати свою фітнес-програму у Гамбурзі

Перед цим Кличко-молодший у своєму Facebook запропонував установку на новий рік - отримати тіло, яке ви хочете та завжди залишатися вмотивованими.


До речі, Кличко-молодший чомусь видалив усі світлини з Хейден Пенетьєрі та новонародженою дочкою, які раніше виклав у фотоблог. Зате поділився враженнями від батьківства.

"Коли ти дивишся в очі дитині, відразу ж думаєш: "Для тебе, малятко, я зроблю все!" І я дійсно роблю для неї все, що можу", - розповів Кличко виданню "vip.de", пише "Комсомольська правда в Україні".

Раніше це фото було в Instagram Кличка, але зараз вже немає

Утім, боксер поскаржився на недосип, але запевнив, що для Каї він знаходить все нову і нову енергію:

"Це чудово! Сьогодні вона вже виглядає інакше, ніж учора, кожен новий день не схожий на попередній. Емоції просто не описати словами", - поділився Володя.

Як виявилося, Кличко був присутній при пологах.

"Я відчуваю величезну повагу до жінок після народження своєї доньки. Я був в пологовому залі від початку і до самого фіналу. Це неповторне почуття. І я хочу порадити всім, у кого ще немає дітей, обов'язково завести дитину. Я хочу мати більше дітей, я хочу велику сім'ю!" - зізнався спортсмен.

Кличко продаватиме власну фітнес-програму, а сам скаржиться не недосип через дочку

Що ж до впесілля, то ця тема досі не на часі.

"В даний момент ця тема не обговорюється. Ми дбаємо про Каю. Над іншими планами ми поки не розмірковували", - сказав Кличко.

Фото з Instagram та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів