Кароль на 30-річчя хоче бути принцесою та дивитися телевізор

22 січня 2015, 13:33

Незабаром співачка Тіна Кароль відзначатиме ювілей – 25-го січня їй виповниться 30 років. Збирати друзів та родичів у ресторані артистка не збирається, по це занадто дороге задоволення. Але на сюрпризи все ж таки чекає.

Крім того, у свій день народження Тіна хоче бути принцесою і разом з сином Веніаміном дивитися телевізор.

Про це вона розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Кароль зізналася, що цифра 30 її дещо лякає.


"Ще з більшою силою! Тому що в двадцять ти думаєш, що з тобою це не відбудеться ніколи", - сказала вона.

Такою Тіна була у 20 років. Саме тоді відбувся її тріумфальний виступ на конкурсі "Нова хвиля" в Юрмалі, який став початком кар'єри

"Я до всього намагаюся ставитися з іронією і легкістю, але до того, що мені стукнуло тридцять, не можу ставитися байдуже. Думка про те, що тепер мене будуть дратувати двадцятирічні, не дає мені спокою!" - пожартувала співачка.

На запитання, з чим зараз складніше боротися у собі, Тіна відповіла:

"Я з собою не борюся, я ставлю собі завдання - і йду до поставленої мети. Це може стосуватися всього чого завгодно, не тільки сцени".

Кароль не бореться сама з собою, а просто йде до мети

Великої ювілейної вечірки співачка наче не влаштовуватиме.

"До останнього моменту нічого не планую, але всім навколо натякаю, що я чекаю сюрпризів! Нехай про мій день народження піклуються інші - так повинна думати кожна дівчина. Я буду принцесою на своєму святі! Геть брудний посуд і стояння біля плити, щоб нагодувати ненажерливих і невдячних гостей! А в ресторані гуляти дорого", - зазначила Кароль.

Але якщо серйозно, свій день народження Тіна хоче провести перед телевізором разом з сином. Адже саме цього дня стартує вокальне дитяче шоу, в якому Кароль є однією з наставниць.

У свій день народження Тіна воліє бути принцесою

Фото прес-служби та каналу "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів