Білик на Цейлоні погодувала слонів та пережила сильний шторм. ФОТО

29 січня 2015, 16:36

Співачка Ірина Білик зимові канікули провела на екзотичному острові Шрі-Ланка. На двотижневий відпочинок артистка вирушила з 15-річним сином Глібом в компанії друзів.

Виявляється, Іра давно хотіла відвідати цю країну, але переживала, що важко перенесе 12-годинний переліт.

"Однак за читанням час пролетів непомітно. Я захопила з собою книгу афоризмів і висловлювань відомих людей. Дуже цікаве чтиво! Особливо сподобалося висловлювання французького поета Шарля Бодлера "Жінка - це запрошення до щастя". Повністю з ним згодна", - поділилася Білик.

Білик ризикнула та полетіла на Шрі-Ланку

Індійський океан вразив співачку своєю величчю. Також здивувала природа: просто на пляжі можна було зустріти крабів, варанів та бурундуків.


На відпочинку Білик не лише відлежувалася на пляжі, але і їздила на екскурсії. Каталася на човні по річці в передмісті Коломбо, фотографувалася з крокодилами та відвідала чайну фабрику і сад спецій.

"Мого сина Гліба привела в захват поїздка в слонячий розплідник і особливо катання на слоні. Я ж не ризикнула забиратися на тварину. Віджартувалася, що Народна артистка України ще потрібна своєму народу, тому обмежилася тим, що годувала слонів бананами", - розказала Іра.

Білик злякалася катання на слонах, тому просто годувала їх бананами

Утім не обійшлося і без інцидентів. В один із днів, коли компанія вирушила на дайвінг, раптово розігрався шторм і мало не перевернув човен.

"Ми були мокрі з голови до ніг. В голові промайнули трагедії, починаючи від загибелі "Титаніка" до руйнівних цунамі 10-річної давності. Думала, як врятуватися, кого кликати на допомогу. Благо наш штурман виявився справжнім профі і все обійшлося", - зізналася Білик.

Син співачки Гліб пірнав з аквалангом, а його зіркова мати фотографувала краєвиди

Відпустка стала ще й корисною для фігури Іри. Адже на Цейлоні вона налягала на фрукти, особливо лічі, фреші з манго і ананасів.

"Місцева кухня більше пряна, ніж гостра. Традиційний продукт - рис, багато дарів моря. В один з вечорів в місцевому ресторанчику спробувала щойно виловленого червоного окуня. Смачніше в житті не пробувала", - розповіла Білик.

На Цейлоні Іра ласувала фруктами та дарами моря

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів