Дружина Луценка звозила його на Маврикій та згадала, як Порошенко покликав її у Раду

2 лютого 2015, 13:04

Депутат та дружина голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко подарувала чоловікові відпочинок на двох. Причому не у якомусь там Єгипті, а на Маврикії.

Крім того, пані Луценко зізналася, що до Ради її покликав сам президент Петро Порошенко.

Про це дружина Луценка розповіла у програмі "Світське життя".

Ще до оприлюднення виборчих списків Юрій Луценко запевняв, що двох Луценків у Раді не буде. Але після виборів до Парламенту крім нього потрапила і дружина. Сама Ірина зауважила, що президент особисто покликав її до своєї команди.


"Дійсно, були з цього приводу серйозні сімейні дискусії, чи може бути у Верховній Раді так званий "сімейний підряд", і цю дискусію вирішив Петро Порошенко. За годину до з'їзду він мене запросив у свій кабінет, вже будучи президентом України і сказав: "Я вірю в тебе, я знаю тебе як справжнього бійця і грамотного спеціаліста. Я бачив твою політичну діяльність і я хочу бачити тебе в своїй команді", - розповіла Луценко.

Порошенко сказав Ірині Луценко, що вірить у неї як у справжнього бійця

"Тому не стільки доля, а саме президент країни обирав свою команду. І я з задоволенням підставлю плече, сяду в цей дірявий човен під назвою злиденна, важка, в стані військовому Україна, у стані війни, і буду грести з президентом і з тією більшістю, і з тою коаліцією, яка склалася", - заявила депутатка.

Ірина також зазначила, що з чоловіком через роботу пліч-о-пліч не свариться.

"Ми ніколи не сварилися, проживши 26 років за будь-яких сімейних проблем. Тому зараз це може бути дискусії в сесійній залі. На кухні мабуть також, але це так тихенько кажу вам, не для преси", - поділилася жінка.

Луценки за 26 років подружнього життя не сварилися жодного разу?

Так само спільна робота не позначається і на стосунках вдома, запевнила Ірина. І бігти першою додому, щоб приготувати вечерю, вона не буде.

"Луценко також гарно готує. І коли захочу взяти собі вихідний, то не буду поспішати додому", - підкреслила Ірина.

Не так давно Луценко відзначив 50-річчя. На ювілей чоловікові дружина подарувала відпочинок разом.

"Ми багато років не відпочивали разом, тому я дозволила собі подарувати йому відпочинок на двох. По мені видно, що ми їздили відпочивати… Їздили на Маврикій, давно хотіли", - сказала депутатка.

Цю світлину Луценко виклав у соцмержу в день свого 50-річчя

На запитання, як жінка у Раді може заробити на досить дорогу подорож, Луценко зазначила:

"Продавши в 2012-му році бізнес, і це відображено в моїй декларації, одразу кажу для податкової. Частину цих коштів ми використали на те, щоб провести час разом. Тиждень, але разом".

Ірина звозила Юрія на Маврикій

Фото ТаблоID, "Української правди" та з Facebook Луценка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів