Вольнова та Завальська заявили про комерційність Дня закоханих

13 лютого 2015, 14:39

День святого Валентина вже давно став масовим святом і в Україні також. Однак ставлення до нього так само різне і неоднозначне.

Хтось вважає День закоханих виключно комерційним, а хтось готується до нього заздалегідь, напружуючи всю фантазію у пошуках подарунків коханим.

Кілька відомих жінок поділилися з ТаблоID своїми думками стосовно 14-го лютого.

"День святого Валентина вважаю хоч і комерційним, але все ж добрим і веселим днем. Сама атмосфера цього свята наповнена фліртом і жартами", - зазначила телеведуча Світлана Вольнова.


"І ось одного разу я теж вирішила повеселитися. Тоді я їздила на німецькій антикварній машині з верхом... Купивши багато повітряних гелевих кульок у вигляді сердець і, наповнивши ними машину, я вирушила вітати свого близького друга. Він спустився до мене в машину і потрапив у простір величезних червоних сердець, де важко було навіть знайти мене", - згадала світська діва.

Вольнова розповіла, як колись з коханим святкувала День закоханих з купою повітряних кульок у машині

Тоді Вольнова з другом поїхали кататися містом, слухали музику та цілувалися.

"А потім, відкривши дах автомобіля - стоячи пускали кульки в небо, загадуючи багато різних бажань. Деякі потім і правда здійснилися. Так, щасливий тоді був час, безтурботний. Як би нам зараз важко не було, пропоную цього дня вірити в найкраще і посилати любов усім. Особливо тим, на кого ображені. Адже любов - найсильніша енергія, яка завжди подвійно повертається до вас", - зауважила Світлана.

А от травесті-діва Монро зізналася, що ніколи в житті не святкувала День закоханих.

"День святого Валентина проведу на Венеціанському карнавалі, хотіла збрехати, що з коханцем, але їду з двома незаміжніми подругами, тому всім буде чим зайнятися. Спеціально не підлаштовувалася під дати, просто на ці дні квитки виявилися найдешевші. Але повірте, на конкурсі масок мій костюм буде вельми помітний", - пообіцяла телеведуча.

Цього року Монро проведе 14-те лютого у Венеції, але це не як не пов'язано зі святкуванням Дня закоханих

Співачка Світлана Лобода заявила, що воліє робити приємне своїм близьким не лише у День закоханих.

"Моє ставлення до дня святого Валентина досить неоднозначне. Я не з тих, хто робить приємне коханим раз на рік. Тому для мене це всього-на-всього зайвий привід приділити увагу людям, якими я дорожу. При чому це не обов'язково має бути виключно коханий чоловік, але також друзі, колеги, батьки. Адже так здорово радувати рідних і близьких з приводу чи без. Любіть один одного не раз на рік, а щодня ", - сказала Свєта.

Лобода порадила робити приємне своїм коханим частіше, ніж раз на рік

Також комерційним та шаблонним день святого Валентина назвала співачка Аня Завальська.

"Зазвичай мене дратують свята, які проходять за стандартним шаблоном, і в День Святого Валентина, потрапляючи в хвилю загального комерційного нав'язування. Оточена "сердечною" символікою, я не відчуваю щирої "любовної" ейфорії. Я вважаю, що справжня любов не потребує доказів. Всі ці звершення і фатальні вчинки - дитячість. Тільки час і спільно пройдені випробування можуть бути її справжнім підтвердженням", - заявила Завальська-старша.

Завальську дратують шаблонні свята

А от співачка Катерина Бужинська 14-го лютого плаче. Щоправда, від щастя, адже саме цього дня вона разом зі своїм чоловіком Дмитром відзначає річницю своїх заручин.

"Я щаслива і від щастя плачу! Чоловік зробив мене найщасливішою жінкою", - сказала Катя.

Бужинська у день Валентина плаче від щастя

Фото прес-служби та надані самими артистами

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів