Пономарьов: На роботі романів не заводжу

12 березня 2015, 14:11

Співак Олександр Пономарьов, якому постійно приписують романи з підопічними та співробітницями, заявив, що на роботі стосунки не заводить.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" артист зізнався, що його серце і досі вільне.

Коли Пономарьов був зірковим тренером у талант-шоу, йому постійно приписували інтимні стосунки ледь не з кожною підопічною.

Однак Олександр не підтверджує чутки та запевняє, що відокремлює роботу від особистого життя.


"Не тільки з цими дівчатами мені приписували романи, але і з співробітницями продюсерського центру "З ранку до ночі", і з багатьма іншими панянками, з якими мені доводилося працювати", - зауважив Сашко.

Пономарьов запевняє, що не мав службових романів

"Список можна продовжувати нескінченно! Але на роботі романів я не заводжу. У мене прекрасні відносини з усіма дівчатами, і найголовніше - робочі. Про романи на "Голосі" вже легенди ходять. Але, як показала практика, романів так і не сталося ні з ким, про кого говорили і писали, коли проект закінчувався. Моє серце досі вільно!" - зізнався Пономарьов.

Ледь не з кожною підопічною Олександру приписують роман. Може, просто є підстави?

Також Олександра розпитали про стосунки з дітьми – 7-річним Сашком, 20-річною Зоєю та 16-річною Євгенією.

"З Сашею спілкуюся, як тільки мені дозволяють його бачити, а це раз на тиждень... Намагаюся максимально весело і з користю проводити разом з сином час. У старшої дочки Зої своє життя, але вона часто мені телефонує, і при кожній можливості ми намагаємося зустрічатися. Женя живе і в мене, і у Альони. А влітку ми з доньками та сином любимо виїжджати на дачу і насолоджуватися природою і свіжим повітрям", - поділився співак.

Дочка Пономарьова від колишньої цивільної дружини Альони Мозгової живе то з мамою, то з батьком

До речі, Зоя деякий час навіть працювала у студії Пономарьова.

"А зараз більше часу приділяє навчанню, шукає себе в чомусь, але поки не визначилася до кінця. Пробувала займатися й допомагати мені в роботі, пов'язаній з Інтернетом. Вона в мене просунутий юзер", - похвалився Олександр.

Зоя, як відомо, дочка Мозгової від першого шлюбу, але Пономарьов вважає її рідною

Женя наразі вчиться вокалу в естрадно-цирковому коледжі.

"Сашка займається футболом і дзюдо. Йому подобається все, що пов'язане з автомобілями, обожнює лего збирати, із задоволенням займається плаванням. Він у мене активний хлопець. І найголовніше - дуже добре вчиться, що не може мене не радувати", - похвалився зірковий татко.

Сина від екс-дружини Вікторії Пономарьов бачить лише раз на тиждень та проводить з ним відпустки на Кіпрі

Фото з Facebook Пономарьова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів