Руслана привітала чоловіка фруктовим садом. ФОТО

17 квітня 2015, 16:29

Співачка Руслана влаштувала своєму чоловікові Олександру Ксенофонтову зворушлий день народження у родинному колі.

Цього року день народження Сашка майже припав на Великдень, тому святкування об’єднали.

"Великдень відзначали вдома з родиною. Чоловік зранку їздив до церкви святити паски. Цілу ніч ми записували Молитву на Великдень, тому я під ранок заснула міцним сном, а Саша тихенько зібрався і поїхав до церкви", - розповіла співачка.

Руслана відклала справи, аби відзначити Великдень і день народження чоловіка вдома

"День народження так само зустрічали в колі родини та друзів. Усі наші друзі знають про Сашину любов до рослин, тому йому надарували багато весняних квітів у горщиках. Щастю не було меж!", – поділилася враженнями Руслана.


Руслана з чоловіком та мамою відсвяткували Великдень

Сама ж зірка також потішила коханого рослинним подарунком.

"Я подарувала фруктовий сад! Мій чоловік має гарний і доглянутий зимовий сад вдома, який сам виростив. У Саші цілий павільйон різноманітних рослин, за якими він доглядає. Рослини у Саші не лише прикрашають наш будинок, але і очищують повітря і забирають шкідливі речовини", - зауважила Руслана.

Ксенофонтова задарували рослинами, а він і тішиться

"Саша дуже уважно ставиться до кожної нової квітки. Одним словом, садівництво для нього є частиною філософії нашого співіснування із природою. Оскільки цієї весни ми вже маємо можливість облагородити наше подвір'я: висадити кущі та дерева, я подарувала чоловікові яблуні, вишні, сливи, виноград, малину, порічки та журавлину, які ми незабаром посадимо, і будемо чекати плоди", - розповіла зірка.

Фото надані прес-службою Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів