Астаф’єва розповіла про зради чоловіків та збірку власних віршів

28 квітня 2015, 16:01

Співачка і модель Даша Астаф’єва зізналася, що багато страждала через зради чоловіків. Також зірка розповіла, що був у її житті коханий, від якого вона хотіла народити дітей.

Судячи зі всього, переживання через нещасливі стосунки надихнули Дашу на написання віршів. І от зараз дівчина планує випустити збірку поезії.

"Вірші я почала писати в минулому році. Їх рядки - це слова, які вимовляє мій внутрішній голос. Дуже часто, коли, наприклад, засинаю, чітко чую якісь фрази. Якщо є сили, прокидаюся і відразу ж записую їх. Чесно кажучи, вже навіть завела зошит, де є все, що написала за цей час", - поділилася Астаф’єва.

Незабаром прихильники творчості Даші зможуть оцінити її поетичний талант, а не лише дар оголення...

"Надихає мене те, про що думаю, що бачу ... Ніхто не знає, з яких приводів я переживаю, а це має якось виходити назовні. Свою творчість я часто спочатку показую мамі чи подрузі, щоб дізнатися, чи буде людям зрозуміло, про що це. А то мені часом здається, що це якась чужа мова... ", - додала вона.


Астаф'єва стане поеткою не просто у соцмережі, а з повноцінною збіркою

У програмі "Світське життя" Даша чи не вперше відверто розказала про стосунки з чоловіками. Ледь не кожен роман співачки завершувався трагічно.

Від одного з чоловіків зірка вже була готова звести дитину. Але не склалося.

"Було важко. Тому що це та людина, з якою мені вперше в житті хотілося мати дітей, хотілося вийти заміж. Такою щасливою я була лише один раз", - прокоментувала Даша.

Даша зізналася, що страждала через зради

Вона також зізналася, що неодноразово їй доводилося пробачати зради та повертатися до чоловіків після зрад.

"Чесно кажучи неможливо наново почати стосунки, тому що ти завжди будеш підозрювати людину. Нема поганих речей, які не повторюються", - зауважила Астаф'єва.

Тепер співачці важко довіритися чоловіку

И тихо так, по-разному, друг в друге тонем: я в любви, ты в страсти,

Не слыша, за окном ни ветра... ни дождя,

Целуя, плечи, ноги... лоб... колени и запястья,

Я ненавижу и люблю тебя.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів