У новому кліпі Діми Шурова дівчата кохаються у лісі. ВІДЕО

13 травня 2015, 12:06

Музикант Діма Шуров або Pianoбой здивував новою відеороботою. У кліпі, який для екс-клавішника "Океану Ельзи" зняла дружина Андрія Хливнюка Анна Копилова, показане кохання двох юних дівчат.

Попри підняту тему лесбійських стосунків, кліп Шурова на пісню "Горя чуть слышно" вийшов зовсім невульгарним, а навіть дещо цнотливим і чуттєвим.

Дружина лідера "Бумбокс" Анна Копилова стала режисером нового кліпу Діми Шурова
Для дівчат-актрис ці зйомки стали дебютом

Головна фішка цього відео – недомовленість, каже Діма.

"Зустрілися дві самотності, спалили всі книги, зробили один одного щасливими і кінець історії, романтика, нескінченність. А що далі ?! Це не важливо, але напевно щось прекрасне або жахливе. Я думаю, через сто років, на прикладі цієї пісні і цього кліпу в школах та інститутах Землі будуть пояснювати сухим і досконалим юнакам і дівчатам майбутнього, що таке закоханість", - зазначив Шуров.


Наприкінці відео книги палатимуть

"Для мене зйомки кліпу стали свого роду етапом. Коли я прочитав сценарій, я був упевнений - це не те, що нам потрібно. Колеги переконали мене в протилежному. Я прекрасно усвідомлював, що на цю пісню досить зняти простий красивий кліп зі співаючим Шуровим і вуаля - у тебе в активі хіт. Ми пішли іншим шляхом", - зізнався продюсер Олексій Согомонов.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube, фото прес-служби та стоп-кадри з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів