Огнєвіч планує забрати батьків із Криму та за тортом згадує балет

8 червня 2015, 14:40

Співачка і депутатка Злата Огнєвіч незабаром перевезе до столиці батьків з Криму. Вони вже потихеньку продають своє майно, а сама Злата тішиться з майбутнього возз’єднання родини.  

Крім того, Огнєвіч, як і Даша Астаф’єва, захоплюється балетом, заради якого здатна прокидатися о 6 ранку.

Про це депутатка-співачка розповіла "Світському життю".

Як відомо, батьки Огнєвіч поки живуть в анексованому Криму. Злата каже, що їхній настрій не дуже гарний, і мама іноді плаче в слухавку.

"…Тому що в місті з нею мало хто чомусь вітається, відвертаються при зустрічі і це дуже її ображає, тисне атмосфера. Чим вона заслужила таке ставлення? Тільки тому, що вона любить Україну і тим, що вона вважає Крим Україною. Я її заспокоювала", - розповіла співачка.

 Огнєвіч похвалилася, що скоро возз'єднається з батьками

"Але є і радісна новина: батьки продають нерухомість потроху, і є у Києві квартира. Тому будемо переїжджати, щоб мама більше в слухавку не плакала", - повідомила вона.

До того ж, депутатство Злати не сприяло кращому ставленню до її батьків у рідному Судаку.

"Вони ж мої батьки і я відповідаю за них своєю позицією, своїми вчинками, не все людям подобається", - прокоментувала Огнєвіч.

Мама Злати вважає Крим Україною та плаче у слухавку

На запитання, чи взяли батьки російські паспорти, Злата сказала:

"Справа в тому, що в Криму така ситуація: якщо ти не змінюєш паспорт, то тобі ні на що буде жити. Тому багатьом людям в Криму доводиться брати російський паспорт, але про український, що вони його мають, вони мовчать. Тому я не буду говорити, що у моїх батьків, але ж вони за Україну разом зі мною".

Коли Злата стала депутаткою, виявилося, що зареєстрували її під іменем Інна Бордюг, як від народження її і звуть. Однак нещодавно співачка взяла свій творчий псевдонім за ім’я, яке записали у паспорті.

"Тато тато дуже ніжно ставиться до нашого прізвища, воно старовинне, козацьке. Чесно скажу: тато не дуже добре поставився до цього. Я пообіцяла, що якщо чоловік не буде проти, ми зробимо так, щоб мої діти не втратили імені нашого роду", - поділилася вона.

 Огнєвіч хоче передати своїм майбутнім дітям козацьке прізвище

Також Злата розповіла про захоплення, заради якого здатна виходити із зони комфорту. Ним виявився балет.

"Особливо часто я згадую про балет, коли з'їм тірамісу, або "Київський" тортик, тоді згадую про балет і про те, скільки мені потрібно буде працювати у станка, щоб це відпрацювати", - зазначила співачка та додала, що у дні занять їй доводиться прокидатися о 6 ранку, аби все встигнути.

"Це трагедія, але я звикла виходити з зони комфорту, і це працює, виховує внутрішню силу", - сказала депутатка.

Фото з Facebook та Instagram Огнєвіч

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів