Фреймут і Альоша отримали "Золотий батон" за сумнівні досягнення

18 червня 2015, 12:31

Відтепер золотий батон – не лише символ ненажерства екс-президента Януковича та його команди, а ще й антипремія на кшталт американської "Золотої малини".

"Золотим батоном" цього року нагороджували 17-го червня в одному зі столичних клубів. Серед претендентів були і Таїсія Повалій, і Ані Лорак, і Камалія. Але "пощастило" лише небагатьом.

Так, у номінації "Земфіра в шоці" за найбільш безглуздий текст пісні перемогли "Пающие трусы". Гурт обійшов інших претендентів – Олю Полякову, Вєрку Сердючку, "MOZGI" та "DZIDZIO".

"Пающие трусы" тепер із золотим батоном

Телеведучу Ольгу Фреймут теж знайшов "Золотий батон". Аристократично-витончену білявку нагородили у номінації "Осторожно, злая собака" за її скандал з "Новим каналом". Оля обійшла такі скандальні "пари", як Володимир Зеленський та Рамзан Кадиров, Анастасія Приходько та Йосип Кобзон, Сніжана Єгорова і Антін Мухарський та Андрій Джеджула проти Санти Дімопулос.

Фреймут відзначили антипремією

"Золотий батон" у номінації "Одолжила-одолжила" за дефіцит власних ідей у музичному плані отримала співачка Альоша за пісню "Безоружная".

Альоша серед лауреатів цьогорічної антипремії

Колись телеведучий, а тепер так званий світський лев Олексій Дівєєв-Церковний переміг у номінації "А може на завод" за марне існування у шоу-бізнесі. Разом із ним на премію претендували Слава Фролова, Руслана Писанка, Олександр Кривошапко та Наталія Розинська.

Олексію Дівєєву-Церковному та Ірі Чемпіон - по батону!

Вітчизняна копія Сергія Зверєва – Сергій Пастух отримав батон у номінації "Жлобство паті", а діджей Іра Чемпіон перемогла у категорії "Старинные часы".

Сергій Пастух вже похвалився своїм батоном

А от у найцікавішій номінації під назвою "А я иду, шагаю по Москве" перемогла не Лорак, не Повалій, не Юрій Кот і не Жанна Бадоєва. Переможцем став телеведучий Данило Грачов, який з гучним скандалом переїхав до Москви працювати на телебаченні.

Грачов залюбки працює у Москві

Фото "Вконтакте" та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів