Камалія змінює нянь, як рукавиці, а з Поляковою няня живе 10 років

24 червня 2015, 14:34

Знайти няню для своєї дитини – справа не з легких. Особливо, якщо ти співачка, яка постійно перебуває на гастролях, а вдома на тебе чекають одразу дві доньки.

Колеги-білявки Оля Полякова та Камалія розповіли про складнощі у виборі няні для своїх дітей.

Як зізналася дружина пакистанського бізнесмена Камалія "Комсомольській правді в Україні", за останні півтора року вона змінювала нянь, як рукавиці.

"Я звільнила десять нянь!" - заявила співачка, але на запитання "За що?" відповіла: "Доводиться за нянями постійно наглядати".


Камалія поскаржилася, що за нянями доводиться постійно наглядати. Крадуть золото з її хоромів?

З Арабеллою та Мірабеллою няні мають говорити українською та англійською мовами, а ось родичі Захура - пакистанською. Також в родині існує правило: няня не має права цілувати дітей.

До того ж Камалія та Захур вимагають від нянь досконалого знання етикету і хороших кулінарних навичок.

Зараз виховувати дочок подружжю допомагають одразу три няні

Олі Поляковій з нянями пощастило більше, ніж Камалії. Суперблондинка має двох дочок - 10-річну Машу та 3-річну Алісу, яких виховує одна й та сама жінка.

"Мені няню привезла мама з Вінниці. І відразу вгадала - чудова жінка! Але коли донька вже звикла до няні, та заміж вийшла і виїхала від нас", - розповіла Оля.

Полякова знайшла няню аж у Вінниці

"Відтоді я почала міняти нянь в режимі нон-стоп. Уявляєте, дев'ять нянь у мене встигли попрацювати за кілька місяців! Врешті я зневірилася і зателефонувала колишній няні: "Робіть що хочете, але ви повинні повернутися!" І - о диво! - Вона повернулася до мене!" - поділилася Полякова.

Няня вже 10 років живе з родиною артистки.

"Вона й сама член сім'ї, і друга мама для доньок. Я дуже їй вдячна за те, що вона не ходить на роботу, як інші няні, а любить дітей по-справжньому. До речі, з моїми доньками няня розмовляє виключно українською мовою", - зауважила співачка.

Поляковій пощастило - в неї одна няня на обох дочок

Фото з Instagram Камалії та Полякової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів