Міністр Клімкін любить джаз, спілкування та нічого не боїться

30 червня 2015, 11:24

Міністр закордонних справ Павло Клімкін, виявляється, має витончений музичний смак. Він полюбляє класичну музику, джаз, а в школі був фанатом Макаревича.

Зараз в міністра замало часу для прослуховування музики та спілкування з родиною. Але, як розказав він у програмі "Світське життя", влітку проведе кілька днів з дітьми.

Катя Осадча перестріла Клімкіна на концерті біля МЗС, тому й запитала його про музичні смаки.

"Я не оригінальний. Я не пам'ятаю, які колискові мені співала мама, але в школі я став "машиністом", це була "Машина времени". Потім рок, і наш, і "Pink Floyd", потім якимось чином прийшов до класичної музики, потім до джазу, до арт-хаусного джазу", - розповів Клімкін.


"Я просто люблю хорошу музику. Єдина проблема - зараз я не можу її спокійно послухати. У мене іноді бувають певні хвилини в машині, або в літаку, але і в літаку я щось паралельно читаю", - додав він.

Клімкін любить класичну музику, джаз і рок, але не має часу слухати

Не так давно свою річницю користування Твіттером Клімкін вирішив відзначити флешмобом для фолловерів - піти на каву з міністром. На запитання, чи не боїться він гострих на язик українців, Клімкін заявив:

"Я не боюсь, а радію цій зустрічі. Я взагалі нічого не боюся, я дуже люблю спілкування".

Міністр заявив, що нічого не боїться

Цього літа Клімкін також матиме нагоду поспілкуватися з власними синами. Хлопці поїдуть до козацького табору у черкаській області, а постійно зайнятий татко приєднається до них на кілька днів.

"Я не можу робити плани, оскільки в цій ситуації отримати більше ніж декілька днів відпустки не вдасться. Діти вже мріють про козацький табір, я декілька днів побуду з ними", - зазначив пан міністр.

Клімкін не лише рідко бачить дітей, а і дружину також. Вона - дипломат і працює у посольстві в Нідерландах

Фото "JetSetter", "Світського життя" та "Berlin24.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів