Кличко в дарованому кашкеті нагадав про гей-бар з "Поліцейської академії". ФОТО

3 липня 2015, 14:18

Київський мер Віталій Кличко зустрівся з керівниками підрозділів нової патрульної поліції столиці та дістав у подарунок кашкета.

Новий головний убір Кличка одразу ж надихнув творців фотожаб, котрі порівняли його з відвідувачами гей-бару "Блакитна устриця" із комедії "Поліцейська академія".

Виступаючи перед столичними новими поліціянтами, Віталій побажав їм успіху та пообіцяв бути "партнером та помічником". У відповідь дістав кашкета з рук нового секс-символа поліції Києва Олександра Фацевича.

Фото є на Facebook-сторінці мера.


"Нам разом потрібно навести у Києві порядок і законність. Як мер Києва – я ваш партнер і помічник. Проблем, які нам разом доведеться вирішувати в столиці, вистачає. І ми з ними впораємося!..", – цитує Кличка сайт Київради.

Кличко виголошував свою промову навстоячки

"Тут присутні кращі патрульні. Вони будуть начальниками в своїй зміні і допомагатимуть місцевим мешканцям та гостям Києва... І на знак нашої співпраці хочу подарувати вам поліцейську фуражку... ", - сказав Фацевич, звертаючись у своїй промові до мера.

Усміхнений Віталій тут-таки й нап'яв подаруночок.
Якщо вже говорити про "Поліцейську академію", то Кличко нагадує Хайтавера...

Нагадаємо, Фацевич був призначений на посаду Голови Департаменту патрульної поліції Києва на початку червня і одразу став улюбленцем інтернет-користувачів, а надто інтернет-користувачок.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів