Мозгова розповіла, як наважилася народити після 40-ка

9 липня 2015, 11:08

Продюсер Олена Мозгова, яка нещодавно оголосила про народження дочки, радить усім жінкам її віку не вагатися та народжувати.

41-річна жінка подякувала усім за привітання та розповіла на сторінці Facebook про свої враження від появи на світ її третьої дитини.

"По-перше дякую всім за привітання. Ми з Володею читали і раділи з того, що так багато людей бажають нам і нашій маленькій принцесі щастя та здоров'я", - почала Олена.

Щасливі батьки вже показали свою новонароджену Соломію. Дівчинка прикрасила обкладинку сингла Ткаченка

"Тепер, про те, що ви писали мені у приватні повідомлення. Я зрозуміла, сила силенна жінок +-40 хочуть, мріють, вагаються, думають, міркують, роблять все що завгодно... І зрештою питають, як воно - завагітніти і народити у сорок( у моєму випадку 41)", - написала продюсерка.


"Дорогі мої, дівчата, все, що я думаю з цього приводу - якщо ви завагітніли, народжуйте і навіть не вагайтесь! Ви навіть уявити собі не можете, ЯКЕ це щастя, народити у такому зрілому віці)! Я дуже люблю своїх старших дівчаток, і зараз розумію та жалію, що коли вони були маленькі, я була захоплена роботою і мало приділяла їм уваги", - зізналася екс-дружина Олександра Пономарьова.

Після пологів Олена швидко схуднула та розповіла як

Мозгова порадила жінкам нічого не боятися та насолоджуватися емоціями і почуттями.

"Я так давно не плакала від щастя, а коли народилася наша Соля, я ридала, не просто плакала, ридала від щастя і дякувала Господу за те, що Він подарував нам щастя диво-дівчинку)! Ділюсь з вами щастям, бо я не жадібна і дуже хочу, щоб щасливих людей було у цьому світі як найбільше", - підсумувала жінка.

41-річна Мозгова радить жінкам не вагатися і народжувати

Нагадаємо, днями Олена Мозгова повідомила, що ще в лютому народила дочку від молодшого за неї на 9 років Володимира Ткаченка.

Фото Мозгової з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів