Каменських мріє про італійське весілля без штампу у паспорті

16 липня 2015, 17:34

Співачка Настя Каменських розповіла про весілля своєї мрії.

Як виявилося, дівчина не хоче влаштовувати свято в Україні та не вважає штамп у паспорті важливим.

Про це вона розказала у програмі "Світське життя".

Каменських зустріла Катю Осадчу на весіллі Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса. Там співачка і поділилася своїми весільними планами.


"…Я б не хотіла робити це в Україні, я прожила 7 років в Італії і пам'ятаю, як там гуляють. Це мене так вразило, що я дуже хочу відсвяткувати весілля там", - зізналася співачка.

Настя хотіла б влаштувати своє весілля в Італії, але поки нема з ким

Однак мова не йде про столицю Італії Рим.

"Я думаю, що це буде якийсь острів, у Римі не хочеться, там багато заторів. Найголовніше, щоб була вільна церква, адже туди записуються за 2-3 роки", - зазначила Каменських.

Каменських, до речі, хоче весілля без штампу у паспорті

Дивно, але Настя жодного разу не отримувала пропозицію заміжжя.

"Чи можете собі уявити, скільки разів мені робили пропозицію нетверезі люди на різних заходах? Але серйозно - ні, я дуже серйозно до цього ставлюся. Хочу сказати по секрету, що я особисто проти штампу. Хотіла б відгуляти весілля, але штамп не ставити. Тому що я артистка, красива жінка і повинна належати світу, а не одному чоловіку", - розповіла вона.

Каменських вважає, що має належати всьому світу

Також Настя згадала про казуси з весіль, на яких вони з Потапом виступали.

"Ми завжди співаємо свою пісню "Не пара". І ми поїхали в пуританську країну, де все дуже суворо. І ми заспівали цю пісню, співали про себе. Але вийшов тато нареченої з пістолетом та каже: "Я вас розстріляю!" Це було дуже страшно. Потапу довелося довго пояснювати, що це ми співали про себе, але не про наречених", - згадала артистка.

Потап і Настя могли постраждати за необдумані слова від батьків наречених

"А ще була історія, коли Потап зі сцени сказав: "Яка ж сексуальна наречена!" Підійшов тато нареченого і сказав: "Ти що таке кажеш? Я тобі попільничкою зараз голову розіб'ю!" Тому я довго пояснювала, що це круто, коли наречена сексуальна", - розповіла Настя.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів