Вольнова закликала змінюватися та коротко підстриглася. ФОТО

20 липня 2015, 16:52

Світська діва Світлана Вольнова нарешті наважилася на зовнішні зміни. Телеведуча обрізала волосся та відмовилася від звичного для себе яскравого макіяжу.

Змінивши себе, Світлана закликала змінюватися й інших. Про це вона написала у своєму Facebook та розповіла у коментарі ТаблоID.

"Зробивши коротку стрижку, я можу вас запевнити, що довжина волосся ніяк не впливає ні на жіночність, ні на сексуальність. Це внутрішній стан, а ніяк не зовнішній. Другий висновок ще більш важливий. Треба змінюватися, все звичне і застигле застаріває і не несе змін. Нових думок, нових ідей. Нових людей навколо. Потрібно вчитися і кожен день пізнавати щось нове", - написала Вольнова.

Вольнова змінила зачіску та несамовито закликає усіх теж змінюватися

"Внутрішньо я змінилася вже більше року тому, переживши колосальний стрес. Але знайшла в собі сили жити по-іншому. Спасибі за це і собі, і моєму другові, який опинився поруч. Почасти мені пощастило, але тим не менше всі резерви всередині вас. Ви можете прийняти допомогу, а можете відкинути", - зазначила телеведуча.


Стиль Світлани не так вже й змінився

Світлана також підкреслила, що, перш за все, варто доводити самому собі, що ти на щось здатен.

"Тож закликаю вас змінюватися, отримувати нові знання, відмовлятися від застарілих переконань. Щастя в оновленні. Перевірено", - запевнила Вольнова.

Зачіска Вольнової стала сучаснішою, а мейкап - стриманішим

"Геть довге волосся в кучериках, надлишок тіней і накладні вії. У моді природність. Зухвалість", - додала Світлана.

Вольнова на шляху до природності

Фото надані Вольновою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів