Гросу стала схожою на ляльку, але заперечила чутки про пластику. ФОТО

3 серпня 2015, 13:45

Останнім часом співачка Аліна Гросу дуже змінилася зовні. Окрім того, що дівчина пофарбувалася у білявку, вона ще дуже схудла і стала схожою на ляльку.

У пресі почали казати, що 20-річна Гросу зробила пластику. Відомий столичний пластичний хірург навіть розповів, що конкретно, на його думку, змінила співачка.

Утім, у коментарі "ТСН" Аліна заявила, що пластику не робила.

"Звичайно, я змінилася! Я щодня працюю над собою, але це не стосується ножа пластичного хірурга. Я живу, живу в русі" - запевнила Гросу.


Білявка Гросу стає все більше схожою на ляльку Барбі

"І з задоволенням пропоную лікарю Слоссеру провести хоча б один день у моєму графіку, і він сам буде радити дівчатам працювати в спортзалах і правильно вибирати гардероб і косметику", - заявила Аліна.

Аліна і справді дуже схудла

На думку хірурга, артистка підтягла брови, зробила пластику губ і носа, а також зменшила розмір щік за допомогою видалення декількох корінних зубів.

Фото "до" та "після". Висновки кожен зробить сам, але хірург наполягає, що Гросу підняли брови

"Подивіться на мене! У мене білосніжна посмішка в 32 зуби! Будь-якому художнику, захопленому своєю роботою, хочеться поліпшити полотно, висікти з каменя скульптуру. Ось, мабуть, хірурги хочуть видалити мені кілька зубів і підтягнути шкіру... Але мені це не потрібно, у мене натуральна краса, яку я підкреслюю, вдаючись до послуг фахівців за стилем, візажу. Повірте, вони теж творять дива", - сказала співачка.

Аліна запевняє, що просто схудла

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів