Зеленський роздавав кохання в україномовному дебюті Шурова. ВІДЕО

25 серпня 2015, 12:08

25-го серпня гурт "Pianoбой" на чолі з Дмитром Шуровим презентував кліп-дебют на пісню "Кохання".

Це перша композиція музиканта українською. До того ж, у відео знялися Володимир Зеленський та Олена Кравець, які раніше не знімалися у музичних кліпах.

"Кохання" - пісня, адресована не конкретній людині, а коханню як такому. Кохання, як і музику, важко пояснити і майже неможливо контролювати. Воно просто є всередині і ми, прислухаючись до нього, живемо, поки воно не знаходить відгук в іншій людині. Тоді воно багаторазово посилюється і здатне творити чудо й перемагати будь-яке зло", - розповів автор пісні Дмитро Шуров.

Шуров вперше записав пісню українською та зняв на неї кліп

За сюжетом відео, Зеленський роздає усім навколо кохання. А врешті і сам закохується – у співачку, яку грає його колега по "Студії Квартал 95" Олена Кравець.


"Мені подобається музика "Pianoбой", я з великою симпатією ставлюся до творчості Діми, тому погодився не тільки зніматися в кліпі, але навіть співати голосом Шурова. Я переконаний, що кохання - це те почуття і стан, яке потрібно популяризувати всілякими методами", - поділився Володимир.

Зеленський у кліпі грає такого собі Купідона у діловому костюмі
Кравець зіграла співачку
Парочка, яку "закохав" одне в одного Зеленський

"Я мріяла знятися хоча б в одному кліпі Діми Шурова ще з часів їх спільного з Андрієм Хливнюком відео "Этажи"… І те, що мені випала така нагода - доторкнутися до прекрасного, попрацювати на одному майданчику із справжніми художниками, та ще й під чарівну музику, інакше як дивом не назвеш! Тож, не припиняйте мріяти, друзі", - прокоментувала свій дебют Олена Кравець.

І нарешті Зеленський і сам став "жертвою" кохання

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів