Ірма Крат звинуватила Порошенка, що той підклав їй у ліжко ворога

11 вересня 2015, 16:02

Скандальна "активістка" Ірма Крат, яка свого часу встигла "пропіаритися" на своєму викраденні бойовиками з "ДНР", вирішила нагадати про себе в стилі мелодрами, ще й президента приплести.

Жіночка взялася звинувачувати Порошенка, що буцімто той відрядив до неї у коханці співробітника СБУ, якого вона "любила так, що не можна описати".

Про свої палкі переживання та розбите серце Крат написала у Facebook під заголовком "У ліжку з ворогом!". А свій опус Ірма проілюструвала еротичним фото, певно, з тим таки "засланим козачком".


В ПОСТЕЛИ С ВРАГОМ! Десять месяцев любви, большого доверия! В моей жизни никогда не было таких искренних отношений. Мне...

Posted by Ірма Крат on 10 сентября 2015 г.

Нагадаємо, про Ірму Крат стало відомо 20-го квітня 2014-го року, коли з'явилася інформація про начебто викрадення донецькими бойовиками п'ятьох журналістів. Та тоді донецька міліція не знайшла свідків викрадення.

Крат явно "не байдужа" до Порошенка

До того ж, Ірма Крат не є ані журналісткою, ані представницею "жіночої сотні Майдану", хоча канал "112" робив із нею включення, а російські ЗМІ називали її керівником "жіночої сотні" та членом "Правого сектора".

У блозі жіночки є купа "креативних" фото. Наприклад, на килимку біля ліжка

При цьому Крат, нібито захоплена сепаратистами, вийшла на брифінг із представниками "народного ополчення Донбасу" у Слов’янську і зробила заяви, які на руку російській пропаганді. Жінка, зокрема, сказала, що не бачила російських військових у Донецькій області.

Чи зі зброєю

Фото з Facebook Ірми Крат

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів