Камалія запасається золотом для дочок

5 жовтня 2015, 11:51

Співачка Камалія – жіночка практична. Аби в її дочок Арабелли та Мірабелли був гарний посаг, вона змалку запасає для них золото.

На день народження дівчатка замість іграшок та суконь отримали золоті прикраси від батьків та бабусі.

Про це Камалія розповіла у програмі "Світське життя".

Другий день народження двійнят Захур з Камалією відзначали у Туреччині. Заможні батьки вже змалку вирішили привчати дівчат до "прекрасного".

 Дочки Камалії розцяцьковані вже змалку. Смак матері дається взнаки

Любителька всього золотого Камалія подарували дівчатам золоті каблучки з діамантиками. А татко-багатій побалував своїх донечок золотими сережками та підвісками.

"Бабуся також подарувала каблучки з білого золота. Звичайно, якісь іграшки. У них іграшок дуже багато, тому я вважаю так - краще запасатися золотом", - заявила співачка.

 Камалія вирішила запасатися золотом для дочок вже зараз

Артистка також відзначила, що в східних сім'ях прийнято дарувати золото, оскільки чим більше у дівчини золота, тим більше у неї посаг.

До слова, сама Камалія теж не залишилася без подарунка. У день народження дочок Захур підніс жінці каблучку з сапфіром і діамантами.

 Про золоті інтер'єри будинків Камалії писали, здається, усі

Нагадаємо, свого часу золоті хороми Камалії і Захура вразили британців. А пізніше подружжя розкритикували за вульгарний смак саме за любов до всього золотого та надмірного.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів