"Міс Україна Всесвіт-2015" покаже світу "Серце матері". ФОТО

17 листопада 2015, 14:35

Цього року "Міс Україна Всесвіт" Ганна Вергельська у якості національного сувеніру на міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт" представить "Серце матері".

Це картина, авторка якої Ліна Кондес у 2009-му році брала участь у "Міс Україна Всесвіт".

Свою роботу Ліна присвятила всім матерям України.

Цю картину Вергельська (праворуч) виставить на благодійному аукціоні "Міс Всесвіт-2015"

"У цей важкий для нашої країни час складно уявити, що пережили наші мами. Матері, чиї сини загинули, захищаючи Україну, чиї діти перебувають у госпіталях, живуть у зоні АТО, стали переселенцями. Своєю роботою я хотіла показати серце української матері, її душу, повну сліз і надій на довгоочікуваний мир", - поділилася мисткиня.


Через місяць Ганна представить Україну на міжнародному конкурсі краси у США

"Бережіть своїх матерів! Моліться за них. А вони помоляться за нас, адже материнська молитва – найсильніший захист. Для мене велика честь представити цю роботу на благодійному аукціоні в рамках конкурсу "Міс Всесвіт – 2015", - зауважила Аня Вергельська, яка вже 20-го грудня у фіналі представить Україну на конкурсі "Міс Всесвіт -2015" в Лас-Вегасі.

До слова, конкурс національних сувенірів - давня традиція "Міс Всесвіт". Всі дівчата-учасниці привозять з собою національні сувеніри, які виставляються на благодійному аукціоні в допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Нагадаємо, 18-го жовтня 26-річна киянка Аня Вергельська перемогла у цьогорічному конкурсі "Міс Україна Всесвіт".

Фото надані оргкомітетом "Міс Україна Всесвіт"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів