Руслану на Майдані вшанували "Орденом честі". ФОТО

22 листопада 2015, 13:08

Співачка та головна зіркова активістка Майдану Руслана, звісно ж, не могла залишитися осторонь святкування Дня Гідності 21-го листопада.

Артистка прийшла на Майдан, де сотники їй вручили так званий "Орден честі". Фотографіями та враженнями Руслана поділилася у Facebook.

Перш за все, співачка подякувала усім, хто два роки тому вийшов на Майдан.

"Довго думала, як правильно сказати про другу річницю Майдану. Вирішила сказати вам прості слова: Люди! Дякую, що вийшли на Майдан! Дякую, що повірили в себе . Дякую, що показали, що в цьому житті вартісне і найголовніше! Дякую всім, хто хоч раз, хоч на мить відгукнувся, допоміг та співпереживав Майдану", - написала Руслана.


"Сотники Майдану на площі перед Михайлівським Собором вручили мені "Орден Честі", - похвалилася Руслана

"Майдане! Дякую, що ти був, є і будеш у моєму серці. Ми обов'язково переможемо! Те, що народилося на Майдані, вже не зупиниться і не згасне. Те, що народилося на Майдані, набирає справжньої сили. Майдан вийшов за рамки революції в Україні і змусив світову політику рухатися по-іншому. Майдан - це революція у світовому контексті", - заявила вона.

"Можливо, не всі можуть розгледіти, що зробив Майдан, та більшість відчули. Це був справжній прорив людства. Ми увійшли у світову історію як ті, що готові віддати життя за цінності. Через нас не переступити, нами не знехтувати, нас не знищити і не принизити. Ми - вільний світ! Ми - вільні люди", - наголосила активістка.

"Без перебільшення - це для мене одна з найдорожчих нагород.
Це щира нагорода від людей, для яких Майдан - більше, ніж просто слово, для яких Майдан назавжди у серці"

А пізніше Руслана зустрілася зі своїм батьком, з яким теж згадувала і говорила про Майдан.

"Сидимо з татом і згадуємо, як починався Майдан.
Тато каже, що все більш гостро ми починаємо згадувати всі епізоди Майдану. До речі, мій тато багато часу провів зі мною на нічному Майдані", - поділилася співачка.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів