Астаф’єва розповіла, як врятувала собі пернатого друга. ФОТО

1 грудня 2015, 13:28

Велика любителька тварин співачка Даша Астаф’єва понад тиждень тому врятувала собі пернатого друга. Спочатку вона думала, що це ворон, але птах виявився гайвороном.

У своєму блозі Даша поділилася історією того, як разом з вагітною дівчиною зловила пернатого незнайомця зі зламаним крилом та поселила його у себе вдома.

Сталося це десь понад тиждень тому на вулиці Горького у Києві.

"…Бачу, дівчина біжить проти руху… щось збирає по дорозі. Придивляюся - ловить ворона, з одним робочим крилом ((. Допомогла, спіймали. Дівчина просить підвезти її до парку. Везу. Каже, що там, випустить. Але ж не можна. Його відразу схоплять, або замерзне. Забрала ворона я. Їдемо в машині з ним і боїмося один одного, поглядаємо непомітно. Чути, як серце вискакує і в нього, і в мене)))" - написала Даша.


"Дівчинка красива. Їй народжувати через тиждень. Так приємно, що є такі люди дивовижні й добрі", - додала модель.

Астаф'єва допомогла вагітній дівчині врятувати пораненого птаха

Астаф’єва зауважила, що її пост про ворона та вагітну дівчину у Facebook зібрав багато лайків і коментарів.

"…У клініці сказали, що складно врятувати, і крило доведеться збирати з уламків або ампутувати. Але коли я відкрила коробку, і всі побачили, який він гарний і як дивиться з під синьо-чорного крила, дозволили залишити", - розповіла співачка.

Ось він - врятований друг Даші

"Вночі так довго не могла заснути. І навіть зателефонувала ветеринару і, коли дізналася, що живий, аж заплакала від радості. І стало соромно, що в мене думка була "так навіщо воно мені треба, зайві проблеми" і за все інше, до чого я іноді була байдужа ... Якось все згадалося за цю ніч", - зізналася Даша.

Але найдотепнішим у цій ситуації виявилося, що це не ворон, а гайворон.

Тепер коту Йосі доводиться ділитися своєю травичкою із новоспеченим пірнатим сусідом

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів