Блохіна показала дочку з дідусями та обмовилася про сина. ФОТО

2 грудня 2015, 13:34

Місяць тому співачка і тренер з художньої гімнастики Іріша Блохіна влаштувала гучне свято з нагоди першого дня народження дочки Жаклін.

На святі були присутні обидва дідусі дівчинки – видатний футболіст Олег Блохін та президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

В інтерв’ю журналу "Отдохни" Блохіна обмовилася про плани завести синочка та показала фото з доччиного свята.

Джекі зі своїми дідусями - Володимиром Бринзаком та Олегом Блохіним

"Це було велике свято для всієї нашої великої родини. На день народження приїхали всі-всі найрідніші люди, навіть прадід і прабабуся. Ми всі зібралися в сімейному колі. Джекі була в захваті і почувалася справжньою зіркою", - розказала Блохіна про день народження донечки.


З нагоди першого дня народження Іріша начепила на доньку-іменинницю квітку та щось на кшталт балетної пачки

За словами Іріші, зараз вона повністю занурена у свою дитину, але не проти, якщо хтось з родичів захоче долучитися до виховання Джекі.

"Якщо хтось із сім'ї - бабуся, дідусі - хочуть взяти участь у вихованні Джекі, то це для мене велике свято. Але все ж, я мама, і для мене важливо всю себе присвячувати дитині. Для мене найдорогоцінніший час - бути з Джекі. Я спочатку не розраховувала на якусь допомогу у вихованні дитини, але допомога наших рідних безцінна", - зауважила співачка.

"Мама Олексія обожнює проводити час з онукою, і ми, їдучи, знаємо, що дочка в надійних руках... Олексій любить грати з Джекі, любить міняти памперси. Нечасто у нього виходить гуляти з малятком, але він докладає максимальних батьківських зусиль для того, щоб знаходити час на це", - додала Іріша.

Олексій з Ірішею влаштували Джекі свято з кульками та мультяшними персонажами

Крім того Блохіна наголосила, що вони з чоловіком Олексієм Бринзаком обрали для життя саме Україну.

"Нам тут добре - у чоловіка тут бізнес, у мене - улюблена робота. Коли всі їдуть через важку ситуацію в країні, ми вирішили на своєму прикладі показати, що в Україні теж можна розвиватися, вдосконалюватися" - заявила вона.

Також Іріша вперше зізналася, що дуже хоче сина.

"Звичайно ж, ми хочемо, щоб у Джекі був братик. Це буде наш наступний проект після Олімпіади в Ріо", - повідомила Блохіна.

Імовірно, після літньої олімпіади 2016-го року Іріша з Олексієм стануть батьками знову

Фото "Отдохни"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів