З Фролової спробували зробити Мадонну зразка 80-х. ФОТО

2 грудня 2015, 16:16

Мабуть, усі модниці так чи інакше у різні періоди потрапляли під вплив стилю співачки Мадонни, особливо, зразка 80-х років минулого століття.

Телеведуча і модель Василіса Фролова погодилася приміряти на себе образ американської поп-ікони тих часів, хоча фанаткою її ніколи і не була.

Експеримент зі перевтілення Васі у Мадонну провела команда видання "L’Officiel".

З Фролової зробили Мадонну 80-х

"Ніколи не була фанаткою Мадонни. Ні, звичайно, був період відносин, саундтреком до якого можна вважати альбом "Ray of light", а потім був період, коли я могла розплакатися від програшу з "You'll see", але чого по молодості не бувало!" - поділилася своїм ставленням до співачки Фролова.


Вася зізналася, що ніколи не було фанаткою Мадонни

Що до власного стилю, то з цим поняттям у телеведучої теж не все так просто.

"Поняття не маю, як описати свій власний стиль. "Мій стиль" - небезпечне словосполучення. Так само, як і "образ", "луки", "мода" ... я взагалі не вірю у все це. Є людина і є її стан. Ганчірки - це ганчірки. Вони, безумовно, впливають, на нас, але це вічна боротьба. Іноді ганчірки перемагають, "роблять" тебе, іноді ти "робиш" їх", - зазначила Василіса.

Для самої Васі головне - це стан людини, а одяг - це лише "ганчірки"

"Мій зовнішній вигляд - це однозначно внутрішній імпульс. Ймовірно, раніше це було більш зухвало, тепер це частіше нормкор. Хоча, і в цьому нормкорі присутні істерика і самоіронія. Одяг взагалі дуже цікава мова, гра з часом, іноді це кокетство, іноді виклик", - додала вона.

Фото "L'Officiel"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів