Удова Ларсона: Сергій сказав, що я вагітна, в день, коли впав у кому

2 лютого 2016, 16:14

Дружина загиблого репера Ларсона, Марина Ларькіна упевнена, що її майбутній малюк допоміг впоратися із втратою коханого.

Про те, як вони з Сергієм мріяли про дітей та про стосунки з батьками покійного чоловіка, жінка розповіла в інтерв’ю "ТСН".

Удова Ларсона заявила про свою вагітність кілька днів тому, опублікувавши фотографію з чималим животиком. Про те, що вона скоро стане мамою, Марина довідалася в день похорон чоловіка. Та сам Сергій "відчув" вагітність коханої ще до того, як помер.

"Офіційно я дізналася на похоронах. Лікар написав мені вже на похороні, а взагалі – Сергій сам мені це сказав в той день, коли впав у кому", - зізналася Ларькіна.


Ларсон перед смертю відчував, що дружина - вагітна

Жінка не приховує, що новина про вагітність допомогла їй пережити втрату чоловіка.

"Цей прекрасний стан допомагає пережити все. Ти знаєш, для чого живеш, для чого посміхаєшся. Мені хочеться посміхатися, тому що, в будь-якому разі негативні емоції віддзеркалюються, в першу чергу, на малюку. Мені цього допускати не можна", - впевнена Марина.

"Але важко в один момент і ховати, і довідатися, що ти будеш мамою", - зауважила вона.

Ларькіна розповіла, що вони з Сергієм довго планували дітей: "І коли він перебував у лікарні, ми підозрювали, що це може бути, але мій огляд був призначений вже після смерті Сергія".

"Сергій мені сказав це 25-го вересня. Ось в останні хвилини перед операцією я була з ним, нагадала: "Ти ж пам'ятаєш, що мені йти до лікаря?". На що він мені сказав: "Можеш не йти, я все знаю", - пригадала жінка.

Вже в травні Марина народить сина

Ларсон з дружиною мріяли про кількох дітей. І було байдуже, хто в них народиться – дівчинка, чи хлопчик. Та наразі Марина вже знає, що носить під серцем сина.

"Напевно, Сергійко хотів чим більше, тим краще, але йому було все одно: хлопчик чи дівчинка. Він говорив: "Неважливо, буде у мене донька або син, він або вона сяде на мотоцикл". Я відповідала: "Ні, мотоцикла у нас в домі не буде". І зараз, звичайно, залишилася при своїй думці", - пояснила майбутня мама.

Наразі вдова співака живе у своїх батьків. Останні дуже зраділи новині про онука. Так само, як і батьки загиблого Сергія.

"Це – частинка Сергійка, яка буде для всіх радістю", - зауважила Ларькіна.

"Шкода, звичайно, що татуювання не передаються у спадок. У мене вибору немає, чи дозволяти їх синові, зрозуміло, що, якщо він у 10 років мені це скаже, я не дозволю. Але, якщо дитина прийде і скаже: "Мамо, я буду забивати собі рукава". Я відповім: "Добре". Я покажу йому тата і нехай, можливо, він якісь татуювання від нього перейме, якщо йому сподобаються", - додала вона.

До слова, у реінкарнацію Марина не надто вірить, але сподівається, що Ларсон охоронятиме сина:

"Швидше, не вірю, але знаю, що в будь-якому разі у малюка будуть найсильніші ангели-охоронці, і тато буде його направляти і підтримувати. За цей весь час Сергійко наснився мені один раз, буквально нещодавно. Снилося, що я тримаю малюка на руках, в блакитному конверті, і що це відбувається взимку. А у маленького – блакитні-блакитні очі".

Жінка каже, що вони з Сергієм мріяли про кількох дітей

Що ж до планів на майбутнє, то після появи малюка у травні жінка не планує довго засиджуватися в декреті.

Наостанок Марина Ларькіна розповіла, що винуватицю аварії, в якій Ларсон отримав травми не сумісні з життям, так і не знайшли.

"Вона в розшуку Interpol і на цьому все, на жаль. Дуже сподіваюся, що чекати на закінчення слідства протягом восьми або десяти років не доведеться. Але я вже не знаю, що може бути в підсумку. Швидше за все, її досі немає в Україні. Була інформація, що вона вже в Росії, і, якщо це так, то нам її не вдасться дістати", - зізналася вдова.

Як відомо, Марина та Сергій були одружені протягом майже двох років. Пара побралася після двох місяців знайомства.

Фото з Instagram Марини Ларькіної та Facebook Ларсона

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів