Білик похвалилася подарунком від батька свого другого сина. ФОТО

15 лютого 2016, 10:57

Для співачки Ірина Білик День закоханих став радісним та приємним. Адже батько її другого сина Аслан Ахмадов надіслав подарунок, яким вона одразу ж похвалилася у соцмережі.

Російський фотограф та стиліст, який начебто належить до секс-меншин, подарував матері свого сина Табріза янголятко з гравіюванням на крильцях.

"Ранок почався казково! Кур'єр був не здивований, побачивши на порозі саме мене... З хвостиком і без косметики))). Він точно знав, для кого цей подарунок!" - написала Іра у соцмережі.

Білик показала, що отримала від батька своєї другої дитини

"Асланчік, коханий, спасибі за привітання з Днем Закоханих!!! Це Янголятко, з вигравіруваними на зворотному боці крилець іменами нашого синочка Табріза і мого старшенького Гліба - просто диво! Я буду носити його завжди! Впевнена, він принесе мені радість, удачу і щастя", - зазначила вона.


"Тепер це мій талісман по життю", - написала Білик
Судячи з підпису на листівці, Аслан називає Іру Муся
Окрім спільного сина, Білик з Ахмадовим пов'язує спільна робота

Нагадаємо, у грудні минулого року стало відомо, що Ірина Білик стала мамою вдруге завдяки послугам сурогатної матері. Бітьком другого сина співачки став фотограф Аслан Ахмадов. Хлопчика назвали Табріз та досі не показували загалу.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів