Седокова показала пісню, якою врятувалася від суїциду. ВІДЕО

3 березня 2016, 16:40

Співачка Ганна Седокова вирішила вивернути назовні всю себе. Артистка зізналася, що хотіла накласти на себе руки через розрив з коханім. Але від фатального кроку її врятувала пісня.

Саме кліп на "рятівну" композицію "О тебе" Аня й представила глядачам, не забувши написати кілька пафосних слів у своєму Instagram.

"Я пам'ятаю цей вечір. За вікном було темно, і мені більше не хотілося жити. Безглуздо. Я не розуміла, хто я, і чому люди бачать в мені чужу людину. В який момент я збилася з дороги? Коли я дозволила зовнішньому змінити зміст?" - згадала Седокова, маючи на увазі розрив із танцюристом Сергієм Гуманом.

Аня вирішіла розповісти усім, як була на межі самогубства

"З ненажерливістю монстра я знищувала все що ми будували півтора року. Мені здавалося, що якщо я пошматую все, що робить мене слабкою, я стану знову тією самою безтурботною дівчинкою, що ще навіть не співає в популярній жіночій групі. Я знищила. І не стала... І ось тоді у мене залишався всього один крок. Піти назавжди і закінчити або перестати боятися", - додала вона.


Того ж вечора артистка й написала нову пісню про "другий шанс".

"Моє відео про те, що все можна змінити звичайним "Пробач". Моя пісня про другий шанс. Про те, як неідеальні люди зберігають неідеальні стосунки в ім'я неідеального, але цього кохання", - наголосила Аня.

Нагадаємо, Седокова на півроку розірвала стосунки із коханим. Та напередодні Нового року артистка і танцюрист знову зійшлися.

Фото з Instagram Седокової, відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів