Шурови та Фагот з Навроцькою показали чорно-біле кохання. ФОТО

10 березня 2016, 13:53

Три відомі пари вітчизняного шоубізу – Оля і Діма Шурови, Олег "Фагот" Михайлюта і Ольга Навроцькі та Сергій і Сніжана Бабкіни - поніжилися перед камерою та розкрили деякі секрети свого кохання.

Подружжя взяли участь у спільному проекті модного видання "L’Officiel" та бренду "Saint Laurent".

"Наша любов проявляється в терпінні і здатності повертатися до піку ніжних почуттів навіть після сплесків роздратування і нерозуміння. Це не означає, що ми постійно розгойдуємося на емоційній гойдалці - швидше, ми даємо собі і один одному свободу бути собою, намагаємося дійсно розуміти один одного", - розповіли Навроцька і Михайлюта, які живуть у цивільному шлюбі вже кілька років.

Олег та Ольга намагаються давати свободу одне одному

"Нам важливо бути двома окремими і повноцінними світами, які з'єднуються не тому, що не можуть існувати окремо, а тому, що непереборно і природно тягнуться один до одного. Тому любов для нас - це те почуття, яке "всупереч усьому" і "незважаючи ні на що", - додали закохані.


Два окремі світи, які не можуть існувати окремо

"Любов - здатність відчувати, надихатися, творити, це паливо для всього, що ми хочемо зробити в житті. Це, в першу чергу, стан і ставлення до життя…", - діляться своїми думками Шурови.

Для Шурових кохання - це паливо для всього

"Навряд чи за першим етапом можна судити, як складуться стосунки. Нас, наприклад, спочатку об'єднували, здавалося, тільки любов до "The Beatles" і вміння правильно розставляти коми, але пізніше ці стосунки перевернули все наше уявлення про життя", - зізналися Оля та Діма.

"Ми дійсно віримо в долю: наш пазл почав неминуче складатися ще задовго до того, як ми зустрілися. Ми намагаємося звертати увагу на інтуїтивні знаки і натяки - і зійшлися саме завдяки тому, що зуміли їм довіритися", - розповіли Сніжана і Сергій Бабкіни.

Перед тим, як закохатися, Сергій і Сніжана бачили знаки долі

"У нас обох були сім'ї, і нікому б не спало на думку, що ми будемо разом. Однак доля постійно зіштовхувала нас і підкидала підказки у вигляді снів, збігів обставин, алогічних припущень і інтуїтивних рішень. Все це було схоже на диво, але ми обидва чітко розуміли, що відбувається, - не просто випадковість", - додали вони.

Фото "Officiel-online.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів