Забобонна Тоня Матвієнко вперше показала доньку в глянці

30 березня 2016, 16:12

Донька співачки Ніни Матвієнко Тоня встигає не лише записувати нові пісні й знімати кліпі, а й показувати своє особисте життя. Днями артистка знялася із новонародженою донькою в глянці й розповіла, що вірить у забобони.

Перші світлини двомісячної доньки Матвієнко від співака Арсена Мірзояна, Ніни з'явилися в журналі "Viva".

Також Тоня вирішила нагадати й про часи своєї вагітності, продемонструвавши фотосесію з животом і батьком своєї дитини. А на додачу артистка поділилася враженнями від освідчення на сцені та розповіла про плани щодо весілля.

Тоня не припиняє нагадувати про себе

Як відомо, Мірзоян покликав кохану заміж 8-го березня прямо під час концерту.


"Скажу чесно, я взагалі не очікувала від нього такого кроку - його пропозиція стала для мене повною несподіванкою. Думала, що ніколи не почую від Арсена таких слів. Ми взагалі тему одруження ніколи не обговорювали. А тут раптом він зробив мені пропозицію руки і серця на своєму сольному концерті в Києві, на очах у всього залу", - зізналася Тоня.

Маленька Ніна має перші глянцеві світлини

"Мені сподобалося, що саме таким чином і в такому місці він зізнався мені в коханні. Хоч я і була схвильована, відчувала себе в тій обстановці як риба в воді. Напевно, саме так я і хотіла, щоб все відбулося", - додала вона.

Тоня зі старшою донькою Уляною

І хоча у наречених вже навіть є спільна дитина, але з весіллям вони не поспішають.

"Напевно, в наступному році, тому що цей високосний, а я в такі забобони вірю. Хочу, щоб у нас з Арсеном все було добре. Та й Ніночка трошки підросте на той час", - пояснила співачка.

Мірзоян і Матвієнко не поспішають із весіллям через забобони

Нагадаємо, нещодавно Тон Матвієнко представила кліп, в якому їй довелося посивішати.

Фото "Viva"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів