Єва Бушміна змінила псевдонім заради самопізнання

25 квітня 2016, 15:18

Співачка Єва Бушміна вирішила розпрощатися зі своїм псевдонімом з часів гурту "ВІА Гра". Артистка заявила, що час починати новий шлях та повернутися до себе справжньої.

Мабуть, Яна, як насправді звуть Бушміну, вважає, що зміна творчого імені якось позитивно вплине на розвиток її не надто вдалої сольної кар’єри. Час покаже, а поки екс-"ВІА Гра" представила нове ім'я - Layah.

"Єва Бушміна - штучно створений персонаж, і прийшов час з ним попрощатися. Я хочу бути зі своїм глядачем справжньою. Мене звати Яна. Всередині я кардинально інша, і мені хочеться, щоб глядач це зрозумів і прийняв мене, мою творчість і світовідчуття. Тепер моя музика звучатиме під ім'ям LAYAH", - заявила співачка.

Яні набридло бути Євою

"У перекладі з санскриту "Лайа" означає "розчинення". У йозі цей процес відбувається, коли душа позбавляється від подвійності. Людина, що практикує Лайя-йога, йде шляхом спонтанного самопізнання, перестає жити в категоріях фіксованого минулого і мотивованого майбутнього", - додала вона.


Не можна ж назватися просто Яною, треба обов'язково приплести йогу, санскрит та "самопізнання"

"Необхідно відійти від подвійного враження, яке створив псевдонім "Єва Бушміна" і почати новий шлях під ім'ям LAYAH, в якому я повністю розчиняюся і почуваюся справжньою", - зазначила Яна.

Зате під псевдонімом Лайя співачка почувається справжньою
І хай собі почувається, але навряд чи її одразу припинять називати Євою Бушміною

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів