Січкар відзначила 48-річчя у пір'ї та порівняла себе з ракетоносієм. ФОТО

Вівторок, 26 квітня 2016, 11:32

Рестораторка та бізнес-вумен Маргарита Січкар днями святкувала 48-й день народження. Весела та оптимістична по життю Рита влаштувала собі і подружкам піжама-паті.

Сама іменинниця ще й корону начепила та порівняла себе з дорогим вином, ракетоносієм та лімітованим парфумом.

До речі, серед гостей Марго були лише жінки. а для створення справжньої атмосфери тематичної вечірки Січкар розсипала купу пір'я, у якому потім валялася разом з подружками.

Світлинами Рита та її гості поділилися у соцмережі.

 "Королева" Марго відзначила 48-й день народження у піжамі та пір'ї
 Де Рита взяла стільки пір'я?
 
 Серед гостей були лише подружки Марго

А напередодні свого дня народження Січкар у притаманній їй манері написала великий пост про себе кохану. Вона порівняла себе з дорогим вином, лімітованими парфумами та ракетоносієм. 

"Я відчуваю себе дорогим вином, то яке не кожен може собі дозволити. Ціна висока, та й немає достатнього досвіду, щоб оцінити смак цього вина. Я почуваюся стравою, яка має особливий рецепт, який під силу тільки шефу з високою кваліфікацією. Я відчуваю себе парфумами, які значаться як "limited collection", - "скромно" написала Рита.

 Січкар почувається дорогим вином, яке собі не кожен може дозволити

"…Я іноді почуваюся ракетоносієм, тією першою сходинкою, яка виносить ракету на орбіту, а сама згорає в атмосфері. Але згораючи, вона точно знає, що ракета доставлена в пункт призначення. Іноді я відчуваю себе маленькою дівчинкою, якій все цікаво. Вона безпосередня і відкрита. Відкрита так, що багатьом це здається дивним і страшним", - продовжила описувати себе Січкар.

"…48 років... Це в паспорті. З енергетики 25 :) тіло 30-річної:)) Але править всім маленька дівчинка на ім'я Рита. Їй 7 років! Але в якій живе доросла душа. І вона головна сьогодні для мене! У неї немає комплексів. У неї немає страхів. Це мій найкращий друг! Назавжди!!! До 130 років вже точно!" - заявила Марго. 

 Рита показала свою маленьку дівчинку, яка всім керує

Нагадаємо, у 45 років Січкар ще хотіла вийти заміж. 

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів