Камалія розказала британцям про головну домівку та шопінг до рання

19 липня 2016, 14:59

Співачка Камалія, котра є давньою улюбленицею британської преси, знову дозволила журналістам тамтешнього популярного видання зазирнути в своє гламурне й заможне життя.

Дружина бізнесмена Мухаммада Захура підкреслила, що головна її домівка – все ж у Києві. А ще розказала, в якому шампанському купається, що полюбляє їсти в ресторані, скільки має челяді та по скільки витрачає на модні лахи.

Видання "The Daily Mail" написало про блискучий "світ фантастичного несмаку" Камалії та інших відомих дружин мільярдерів.

"Світ фантастичного несмаку": Камалія знову стала зіркою британської преси

У одному з двох своїх найулюбленіших лондонських ресторанів пані Захур зазвичай ласує смаженим лобстером за 44 фунти стерлінгів, а в іншому бере дегустаційне меню, що включає в себе дику качечку, за 212.


Неабияким гурманом, схоже, є й її чоловік. Якось, поділилася Камалія, її Захур витратив на пальне для свого приватного літака 7,5 тисяч фунтів, щоби зганяти по якесь особливо смачне карі з Лондона в Бірмінгем.

Співачка полюбляє морепродукти

Звісно, зайшла мова й про улюблені Камалією ванни з шампанського. Цікаво те, що розказуючи про свій бульбашковий релакс та детокс у 2013-му році, співачка повідомила, що на одну ванну в неї йде 30 пляшок. А тепер - більше.

"Я не роблю це щодня. Роблю кожні шість місяців, по 10 днів поспіль. Не треба заповнювати всю ванну лише шампанським – я використовую близько 40", - повідомила Камалія.

Причому наповнюють ванну для своєї господині чомусь не покоївки, а бодігарди. Певно, в цьому теж є якась фішка. А от на ключовому інгредієнті зірка дещо економить.

"Вам не потрібне дня цього "Dom Perignon". Хіба що ви сьорбаєте, поки приймаєте ванну. Вам лише потрібен простий брют або напівсухе просекко, яке коштує близько 10 фунтів за пляшку", - пояснила співачка.

Тепер Камалія ллє в ванну вже по 40 пляшок шампанського

Що ж до гардеробу Камалії, то деякі ексклюзивні речі від "Elie Saab", "Chanel" та "Balmain" обходяться білявці в понад 100 тисяч фунтів стерлінгів.

Подружжя Захурів володіє 14 маєтками – в Україні, Росії, Пакистані, Дубаї, Іспанії та на Кайманових островах.

"Своїм основним домом я вважаю той, що в Києві, в Україні, де я проводжу багато часу, коли я не в Лондоні", - зізналася Камалія.

Побутом Камалії та Захура займається команда з 22 осіб, зокрема це три няні двійнят, Арабелли та Мірабелли. А ще вона має вісьмох стилістів у різних куточках світу, котрі можуть примчати за першим покликом та причепурити її.

Камалія і Захур - давні улюбленці британських ЗМІ

Між тим співачка, поділившись на своїй Facebook–сторінці цією статтею, зазначила, що очікує негативної реакції на неї від українців.

"Чекаю на тонну критики з України, що війна йде, і ще букет подібного. Зазвичай після того троллінгу мені доводиться виступати і казати людям, що я роблю для тих людей, хоч я ненавиджу робити з моєї благодійної діяльності рекламу", - зізналася Камалія.

Нагадаємо, подружжя Захурів уже не вперше стає героями британських ЗМІ й щоразу щедро підкидає їм цікавих фактів про себе. Так, наприклад, читачі вже в курсі, що Захур інвестував у кар’єру свого "діаманту" 20 мільйонів доларів.

Фото з Facebook та Instagram Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів