Руслана власноруч облаштувала студію на висоті 1500 метрів. ВІДЕО

2 серпня 2016, 14:41

Співачка Руслана продовжує експедицію в Карпатах та щосили намагається здивувати не лише прихильників, а я власного чоловіка.

Цього разу зірці вдалося перенести свою музичну студію на висоту 1500 метрів.

Про це вона написала у Facebook.

"Я зараз знаходжуся в Карпатах і влаштовую тут досить складні музичні квести. Експериментую на собі в горах з карпатськими автентичними техніками співів. Продовжую досліджувати карпатські феномени – мета музику", - почала Руслана.


Руслана вирішила переконати чоловіка, що перенести студію на таку висоту можливо

"Мій чоловік, професійний музикант і звукорежисер, майже не вірив в те, що це можливо, однак мені вдалося! Я поставила всі свої найдорожчі лампові мікрофони. Зокрема, на гору з собою я підняла шість камер і чотири мікрофони. Всю цю студію ми підняли на гору втрьох", - похвалилася досягненням артистка.

Співачка власноруч облаштовувала студію на скелі

Руслана також зазначила, що знайшла в скелях найкраще акустичне місце і розпочала запис.

"Найкраще мені співалося після того, як в мене над головою (вже традиційно) тричі прогримів грім - мої хвилясті мелодії стали різко ламаними. Ось така в мене музична ініціація для опанування древніх автентичних вокально-танцювальних технік Карпат", - розповіла співачка.

"Я із захопленням кажу, що моя студія опинилася на висоті 1500 м, і з ще більшим захопленням кажу, що на вершині найкрутіше співати в грозу, хоч, на жаль, вона і перервала мій запис, оскільки занадто дорогі мікрофони", - додала вона.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів