Ляшко і песики: "терористка" та інше собакомімімі в соцмережі. ФОТО

25 серпня 2016, 16:01

Перед чарівністю песиків встояти непросто, навіть коли ти – лідер Радикальної партії. Депутат Олег Ляшко полюбляє викладати милі світлини своєї зграї в соцмережі.

На його думку, собаки у сто разів кращі за людей, і нам є чому повчитися і в них, і в котів, і в биків із коровами.

Зірки Facebook Ляшка – це його Горішок, Іджи, Шахтарик, "терористка" Квітка та інші чотирилапі.

Ляшко хизується своєю зграєю в мережі

Хоча тварин прийнято називати братами нашими меншими, депутат вважає їх, навпаки, старшими братами, з котрих людям варто брати приклад.


На думку депутата, людям є чого повчитися в тварин

"Ви колись бачили собаку-наркомана, кота-алкоголіка чи бика, який б'є кохану корову?.. Натомість ви, певно, бачили, з якою ніжністю тварини ставляться до своєї малечі. Бачили, як вони вірні тим, хто про них дбає", - написав Ляшко 16-го серпня, в Міжнародний день захисту бездомних тварин.

Горішок

"Серед людей собача вірність - риса надзвичайно рідкісна. Настільки ж рідкісна, як серед собак такі поширені серед людей, на жаль, підлість, зрада, невдячність...", - додав він.

Ляшко і його собакопрайд

Також депутат пригадав історію збільшення своєї зграї.

"У березні 2011 року гуляв з ротвейлершою Іджи - нині гранд-дамою нашого собачого царства - і почув щенячий писк. Побачив зачуханого малюка, схожого на лисенятко. Забрав його з вулиці до себе в сім'ю і назвав Шахтариком на честь улюбленої футбольної команди", - поділився він.

Гарне фото для якогось демотиватора

"Пройшло вже п'ять років - і жодного разу не шкодував. Бо вірніше друга, ніж дворняга, якому ти дав тепло і шматок м'яса з грудочкою каші - немає на всьому білому світі", - упевнений Ляшко.

Хто тут солоденький? Хто тут татків хлопчик?

Бульдога Горішка йому презентував колега, Андрій Лозовий. Як пояснив Ляшко, наступну вихованку, сучечку Квітку дворового походження він узяв "для балансу".

Ляшко і його Квітка

"Шкодить - страшне, хай Бог милує... Але вона вже рідна, і нікуди не дінешся, полюбили терористку. Перевиховаю. Принаймні, сподіваюсь...", - зазначив Ляшко.

"Ви колись бачили бика, який б'є кохану корову?", - запитує Олег Ляшко

Нагадаємо, теплі почуття Олег Ляшко має й до бобрів.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів