Гурт "Bahroma" презентував кліп-танець з вулиць Берліна. ФОТО. ВІДЕО

20 вересня 2016, 13:22

Урбаністичний Берлін, дівчина, що передає емоції мовою тіла та повна відсутність в кадрі артистів – все це новий кліп від гурту "Bahroma".

20-го вересня гурт презентував відеороботу на свою пісню "Тихо".

В кадрі ви не побачите самих хлопців з "Bahroma", натомість зможете насолодитися незвичним танцем від учасниці танцювального колективу "Apache".

"Bahroma" представили новий кліп

В ексклюзивному коментарі ТаблоID лідер гурту Роман Бахарєв розповів про те, чому вони з колегами вирішили піти іншим шляхом в новому кліпі.


"Хотілося навмисно уникнути кон'юнктури, всі звикли до того, що в кадрі повинен бути присутнім артист. Ми пішли іншим шляхом, нам важливо достукатися до самої суті, не показуючи синхронів і уникаючи штампів нав'язаних телебаченням", - пояснив співак.

Роман Бахарєв розповів, чому знімали саме в Берліні та чому в кадрі немає гурту

До слова, це вже вдруге в центрі сюжету кліпу "Bahroma" танцювальний колектив "Apache". Сам Бахарєв пояснює це тим, що йому просто хочеться й надалі співпрацювати з цими сильними танцюристами.

"Мені подобається, як за допомогою танцю, мови тіла передаються емоції, це не можна нічим замінити", - наголосив Роман.

Місце зйомки також було обране не випадково:

"У минулому році вперше побував в Берліні і закохався в це місто, це по справжньому сучасна і культурна столиця. Коли мова зайшла про те, щоб знімати відео, Анатолій Сачивко (режисер) запропонував Берлін, я без зволікання погодився".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Зазначимо також, що Роман Бахарєв зіграє акустичний концерт для слухачів "Інтенсиву з культурної журналістики", який відбуватиметься з 12-го листопада по 10 грудня у коворкінгу #MediaHub, у Києві. Подробиці будуть оприлюднені на Facebook-сторінці "Української правди".

Фото прес-служби гурту, з Instagram "Bahroma", відео Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів