Седокова у кліпі про Всесвіт зняла подружок різних національностей. ВІДЕО

3 жовтня 2016, 16:55

Днями співачка Аня Седокова презентувала свій новий кліп у Московському планетарії. У відео на російськомовну пісню "Вселенная" екс-"ВІА Гра" зняла своїх подружок різних національностей та занять.

Вірменка, єврейка, чеченка, українка та дві росіянки втілили у кліпі образи сильних і сміливих жінок.

Актриса Катерина Варнава, танцівниця на пілоні Варда, композитор Ірада Еден Хаїт, дизайнер Айза Анохіна та "Міс Світу-2013" серед дівчат в інвалідних візках Ксенія Безуглова.

"Жіноча дружба існує! Жіноча підтримка необхідна нам, як повітря. Росіянка, українка, вірменка, чеченка, єврейка - ми такі різні, але знайшли так багато разом. Ми знайшли одна одну! Ми звикаємо мовчати про труднощі, одягаємо маски "сильних жінок" і долаємо. Але тільки ми знаємо, як вночі хочеться вити від самотності… Ми дуже різні, але нас об'єднує велика любов до цього життя", - написала у своєму Instagram Седокова.


Варнава, Варда, Анохіна, Хаїт та Безуглова знялися у новому кліпі Седокової

"Моя історія про сильних сміливих дівчаток. Вона про те, як не зламатися в складній ситуації і йти далі. Вона про надію та віру. Про те, що не буває стандартів щастя. Що для однієї з нас - це обійми коханого, для іншої - реалізація на роботі", - зауважила Аня.

Аня завжди позиціонує себе як сильна і самостійна жінка

"Про те, що не варто кидати каміння в ту, яка намагається стати на ноги тільки через те, що вона не схожа на інших. Про те, що ми, жінки, маємо право бути тими, ким хочемо і з тими, з ким хочемо. І єдине, про що ми просимо -це повірити в нас", - наголосила Седокова.

Вагітна Айза Анохіна з коханим
Катерина Варнава
Варда відома не лише танцями на пілоні, а й участю у кліпі Віталіка Козловського
Ірада Еден Хаїт
Ксенія Безуглова відома тим, що руйнує стереотипи щодо жінок з обмеженими можливостями
"Незламна" мати двох дочок від різних батьків Седокова

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з Instagram та стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів