Малахова думає про третю дитину від "друга, який круто цілується"

20 жовтня 2016, 15:28

Телеведуча-рестораторка Даша Малахова натякнула, що подумує про третю дитину від свого майбутнього, на 10 років молодшого, чоловіка Сергія Сулима.

Про це вона написала у своєму Instagram у пориві ніжніх почуттів до коханого ще у серпні. Але про весільні плани пари стало відомо лише днями.

"Два з половиною роки тому я зустріла друга, про якого не можна і мріяти. Ще трохи пощастило, що він круто цілується. Він успішний, цілеспрямований і добрий. Він не підколює, а тільки жартує. Він не ущербний, і тому його дуже люблять люди", - написала Даша про свого 28-річного бойфренда.

Даша та Сергій разом вже два з половиною роки
Про заручини пара повідомила одразу, як це сталося

"Для мене дружба - це, однозначно, підтримка. А з ним не страшно під куполом цирку нитку в голку вдягати. З ним нічого не страшно. З тобою все можливо. Ти класно танцюєш мєдляки зі мною, коли у мене в роті величезний шматок торта, коли я кричу - ти говориш тихо "Дашенька", коли мене ображають і я плачу - ти вмієш розсмішити мене, розповівши про всі особливості тих, хто образив, завжди вчиш мене бути самураєм", - поділилася Малахова.


Стосунки Даші та Сергія почалися з дружби
Навіть 10 років різниці у віці не зупинила пару

"Ти погано чуєш на одне вухо, а я прикриваю одне око, коли ділюся секретом з тобою. Поруч з тобою я хочу одного - бути таким другом і для тебе. Якщо я коли-небудь зможу повернути тобі підтримку і любов, яку ти щодня надаєш мені - це буде у вигляді маленького тебе", - натякнула Даша, яка вже має двох синів від екс-чоловіка.

Сергій, судячи зі всього, добре ладнає з синами Даші
Коли весілля - поки не відомо
До речі, саме завдяки Сергію Даша рік тому роздяглася до спіднього, бо він вважає її ідеальною

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів