Синьоброва Приходько вдала з себе рок-діву після "зустрічі" з Цоєм. ФОТО. ВІДЕО

25 жовтня 2016, 13:41

Співачка Анастасія Приходько зняла кліп на свою першу авторську пісню "Луна-ностальгія" й заявила, що стала сама собою.

Заради відео, режисером якого став кліпмейкер Віктор Придувалов, артистка встала на підбори та пофарбувала брови у синій колір.

Приходько стала рокершою?

Кліп зняли за добу в одному з київських павільйонів. Від сюжетної лінії, бойків та інших рокерських атрибутів вирішено було відмовитися. Придувалов просто зобразив Приходько в образі рок-діви під час концерту.

А образ рокерші Насті доповнили шкіряною курткою з локшиною на рукавах, ланцюгами, пір'ям, заклепками, камінцями і блискавками.


Насті зняли кліп на авторську пісню

"Ніколи не думала, що в рокерському образі можна бути одночасно і сексуальною. Я дуже задоволена роботою і в кліпі я постала самою собою, така яка є і не грала ніяких чужих мені гламурних ролей. А ще у мене давно була ідея - я дуже хотіла знятися... з синіми бровами! І ось, сталося", - зізналася Приходько.

Про сині брові артистка мріяла давно
Ось він - рок-гламур

За словами співачки, навколо її авторської пісні було багато містики.

"Сама тема Місяця, спілкування з космосом досить містична... Пісню я написала пізно вночі всього за пів години", - сказала Настя.

Придувалов і Приходько вперше співпрацюють разом

"Перед зйомками відео я дуже сильно хвилювалася, але напередодні побачила незвичайний сон - мені наснився Віктор Цой. Це мій кумир і кілька його пісень є в моєму репертуарі. Так ось, він прийшов до мене уві сні і сказав: "Не переживай! У тебе все вийде!". Це був хороший знак!" - упевнена артистка.

Артистка розповіла про містику і Цоя

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів