Порошенко, Гройсман та Яценюк пофлешмобили на честь української пісні

8 листопада 2016, 17:20

Ініціатор законопроекту на підтримку української музики на радіо Вікторія Сюмар вирішила довести, що вітчизняних пісень вистачить, аби заповнити 30 відсотків кожної години ефіру.

Депутатка запустила у Facebook флешмоб української пісні, до якого долучилися не лише прості користувачі, але й президент Петро Порошенко та прем’єр Володимир Гройсман.

"…Саме сьогодні починає діяти наш закон, і від сьогодні кожна четверта пісня в радіоефірі має бути українською. Нам казали, що їх стільки нема, що вони гіршої якості тощо. Але цим флешмобом ми покажемо всім - українська пісня є, українська культура є, і це значить, що Україна буде", - написала Сюмар.

"…Я сподіваюся, що до цього флешмобу прєднається і президент Петро Порошенко, і перша леді, яка завжди підтримує такі проекти, і Арсеній Яценюк, і Олександр Турчинов, і Володимир Гройсман, і Олег Ляшко, і Юлія Тимошенко і Оксана Сироїд і багато інших... Бо українська культура - це те, що об"єднує нас всіх... І, повірте, українці хочуть знати, що ви слухаєте, і що викликає відклик у ваших душах", - зазначила депутатка.


Порошенко відгукнувся на флешмоб, запостивши кліп гурту "Океан Ельзи" "Веселі, брате, часи настали".

Володимир Гройсман поділився своєю улюбленою піснею "Люби ти Україну" гурту "ТІК".

Депутат Єгор Соболєв теж приєднався до флешмобу колеги.

Арсеній Яценюк підтримав ініціативу Сюмар досить символічно - кліпом "Океану Ельзи" "Я не здамся без бою".

Найбільше наші політики полюбляють "Океан Ельзи". Адже Юлія Тимошенко теж запостила відео цієї групи.

До речі, не лише політики долучилися до флешмобу. Наприклад, піар-директор "Pianoбой" Оля Шурова запостила не свого чоловіка Діму Шурова або знову ж таки "ОЕ", в якому він колись грав, а пісню Софії Ротару.

Не пройшла повз флешмоб і речниця україномовного екс-президента Ющенка Ірина Ванникова.

ТаблоID теж приєднується до флешмобу. Слухайте українське!

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів