Полякова-рятівниця та Яценюк-хімік з’явилися у мульт-кліпі. ВІДЕО

30 листопада 2016, 13:06

Співачка Оля Полякова стала героїнею мультику, в якому ніяк не може знайти свого коханого. Навіть хімік, дуже схожий на Арсенія Яценюка, білявці не підійшов.

Анімаційне відео на її пісню "Мама казала" артистці подарувала харківськва студії "VIALEX production".

Кліп, у якому Полякова постає в образі борчині зі злочинністю, містить політичні алегорії. Наприклад, один із головних персонажів скопійований з екс-прем’єра Яценюка.

Героїня Полякова рятує дітей та країну

До слова, вперше багатомовний трек "Мама казала" Полякова виконала в рамках всеукраїнського туру цього року. На пісню артистка поставила номер, задіявши портрети українських політиків: Яценюка, Коломойського і Порошенка.


Яценюка зробили дещо розгубленим хіміком

"У пісні є слова "Не для тебе мати квіточку ростила", і я хочу звернути увагу на те, що це трек-присвята не лише жінкам, які мають зберігати почуття власної гідності, але і всій нашій країні Україні", - заявила співачка.

Яка ж Полякова без коня

"Вона асоціюється в цій пісні з дівчиною, навколо якої крутяться олігархи, депутати, бізнесмени, "Петі", розливають навколо неї шоколадні ріки з обіцянками провести в Європу... Так ось - не для них, мама "Україну-квіточку ростила", - наголосила Полякова.

Мультяшна Полякова пов'язала злочинців
Та врятувала дитину

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів