Приходько з новою зачіскою: Нарешті я знайшла себе. ФОТО

25 січня 2017, 17:12

Співачка Настя Приходько змінила зачіску і заявила, що нарешті знайшла себе.

У своєму Instagram артистка написала розлогий відвертий пост про те, як довго вона не могла стати собою і як погано це впливало на її творчість.

"Нарешті моє серце стало спокійним... Я знайшла себе. Навіть не так - я просто перестала ховати те що, живе в мені... Жоден, хто працював зі мною, так і не відчув мене, не зрозумів хто я. Мене намагались роздягати, для мене це було болісно, але був контракт, мене намагалися зламати і вибити з мене народну манеру співу, мене намагалися вдягати, як ляльку, і це було для мене дико", - почала Анастасія.

Настя кардинально змінилася

"Я співала про те, що ніколи не переживала у житті, намагаючись грати емоції. Казали, що ти повинна бути комерційним проектом і бути веселою на ефірах, щоб люди веселились дивлячись на тебе... Я терпіла все це довгих 10 років, опираючись на впливових людей, на тих, хто по 20 років у ШБ, прислуховуючись до "стилістів", бо думала, так воно повинно бути, так вірно", - зізналася Приходько.


10 років Приходько співала не те, що хотіла

"А потім збагнула, що все це - марне витрачання часу. Я нещаслива ані в музичному плані, ані в фізичному, ані у душевному. Життя дуже швидко плине, а витрачати його на банальний заробіток грошей я не хочу", - заявила вона.

Тепер імідж Насті відповідає її внутрішньому стану

"Я хочу бути той, ким я є, хай не весела, хай трохи, а може не трохи груба, але я хочу чесно стояти перед своїми прихильниками, дивитися їм в очі, не писати на папері важливі слова на кшталт "Ви мій дім, тільки ви є у мене". Я все це зроблю в піснях, саме в тих, які я почала писати. В моїй музиці багато суму, так, але всі вони написані з мого життя, і я не боюся про нього розповідати. Я хочу, щоб моя музика стала саундтреком до вашого життя... Дозволити собі бути тим, ким хочеш - це велика розкіш, яку не всі можуть собі дозволити", - підсумувала Настя.

Анастасія нарешті дозволила собі розкіш бути собою

Нагадаємо, не так давно Приходько у церкві нагородили за волонтерство.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів