З "ВІА Гри" у "Королеви": Котова, Дімопулос і Романовська знялися для глянцю

15 лютого 2017, 11:39

Три колишні учасниці гурту "ВІА Гра" - Тетяна Котова, Ольга Романовська та Санта Дімопулос – знялися для глянцевого видання у складі свого нового тріо – "Queens".

Також дівчата, які завдяки минулому у найвідомішому сексі тріо Костянтина Меладзе і досі вважають себе співачками, розказали "Cosmopolitan.ru", чому вирішили продовжити шоубізнесову кар’єру.

Таня Котова, яка після "ВІА Гри" переважно роздягалася для різноманітних видань, упевнена, що їхнє нове тріо повною мірою відповідає критеріям справжніх королев.

Котова, Романовська і Дімопулос вирішили скласти конкуренцію "ВІА Грі"?

"Ми намагаємося йти до своїх цілей на підборах, з гордо піднятою головою, як це роблять справжні королеви. Ми незалежні і самодостатні, вміємо ставити перед собою високі цілі і відповідати за свої дії", - заявила пишнотіла білявка.


Дівчата вважають себе самодостатніми та незалежними

Романовська, у свою чергу, вважає, що їхнього досвіду достатньо для нового етапу.

"Ми вже з певним досвідом і багажем, самі приймали рішення, працювати один з одним чи ні. Коли нам надійшла пропозиція створити групу, ми знали одна одну дуже поверхнево, і якби між нами не виникло тепло, то ми б відмовилися від цієї ідеї. Але це те, що бачимо тільки ми. А для глядача ... Не знаю, не нам судити", - поділилася співачка.

Чекаємо, коли "Queens" покажуть цей самий багаж

Фото "Cosmopolitan"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів