"Brutto" зняли "боксинг сторі" на вірші Жадана. ВІДЕО

1 березня 2017, 14:59

Білоруський гурт "Brutto" презентував "боксинг сторі", свою другу спільну роботу з поетом Сергієм Жаданом.

У зйомках історії про боротьбу людини з демонами, що її оточують, і що живуть всередині неї самої, взяли участь професійні каскадери та зірки спорту.

Відео зняли на пісню "Рокі", написану Сергієм Міхалком на вірші Жадана в білоруському перекладі.

"Brutto" і Сергій Жадан представили другу спільну роботу

"Рокі" став своєрідним творчим продовженням попередньої спільної роботи "Brutto" і Жадана - кліпу "Середні віки", і деякі образи добре впізнаються.


У кліпі знялися професійні каскадери та спортсмени

У його підготовці і зйомці взяли участь професійні каскадери і спортсмени. Над постановкою бою працював Дмитро Рудий - постановник каскадерських боїв, який брав участь в роботі над фільмом "300 спартанців".

У "Рокі", крім вокаліста гурту Віталія Гуркова та Сергія Жадана, з'являються відомі білоруські спортсмени: багаторазовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту Республіки Білорусь з тайського боксу, гімнастка, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи, заслужений майстер спорту Республіки Білорусь Станюта Мелітіна.

Героєві доводиться зустрітися на рингу з власними демонами

Також у кліпі можна побачити провідних бійців муай тай України і професійного бійця ММА Дональда Нжатаха (Donald Njatah Nya), відомого тим, що нокаутував американця Джефа Монсона.

Кліп став продовженням "Середніх віків", але на цей раз вірші Жадана зазвучали білоруською мовою

"Рокі", як на мене, дуже людяна річ. В ній є любов до людини, є розуміння її вразливості та беззахисності. Але, разом із тим, є віра в її силу та покликання. Навіть, якщо більшість зовнішніх стимулів виявляються оманливими й фальшивими, все одно ніхто не має права позбавити нас наших мрій. Розумію, що говорю дещо пафосно, але про бокс саме так, мабуть, і слід говорити. Він вартує високих слів і серйозних ставок", - поділився Сергій Жадан.

Сам поет теж з'являється в кліпі

сі герої, які перенеслися з "Середнiх вiкiв" до нас в "боксинг сторі", - привнесли з собою елемент містики. Дуже сподобалися актори, які грали цих героїв - люди цікаві, творчі, колоритні", - зазначив Гурков.

Нагадаємо, пісню "Середні віки", слова до якої теж написав Жадан, поет назвав "уроком української мови від Міхалка".

Фото прес-служби та стоп-кадр з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів