Діджей Настя показала їхню з Лещенком скандальну квартиру. ФОТО

29 березня 2017, 10:36

Депутат Сергій Лещенко зі своєю нареченою – діджейкою Анастасією Топольською показали те, завдяки чому прославилися на всю країну – свою придбану влітку 2016-го року квартиру.

Щоправда, житло поки що без ремонту, тож журналісти "Нового времени" побачили лише голі стіни та планування від забудовників.

Перед тим, як відкрити двері у нове помешкання, Настя і Сергій продемонстрували орендоване трикімнатне житло, яке вже показували торік.

Лещенко з Топольською зауважили, що завдяки купівлі квартири про Сергія дізналися у всій країні, і це йому лише на руку. А ще депутат назвав свій прожитковий мінімум - 1000 доларів

Топольська розповіла, що про купівлю спільного гніздечка вони з Лещенком замислилися майже на початку стосунків.


Пара переглянула багато варіантів. Їхати з центру міста не хотіла Настя. А про продаж квартири в будинку поруч дізналися випадково.

Сергій поїхав на роботу, а Настя показала журналістам квартиру

"Нам спершу показали сусідню квартиру, але там в одній кімнаті було зовсім темно, і мені не сподобалося. А потім показали нашу і я зрозуміла - це мій дім", - згадала діджейка.

Настя поки не дуже розуміє, де в її новій квартирі будуть стіни, і не уявляє, коли вони зможуть почати ремонт.

До ремонту, судячи за все, ще далеко

Однак Топольська вже напланувала собі простору дитячу кімнату, студію для апаратури, книг, колекції платівок та численних сорочок Лещенка.

Весілля ж Лещенко з обраницею планують восени.

"Тому що осінь - хороший час для весілля", - пояснили закохані.

Про спільну дитину діджейка з депутатом теж мріють

Нагадаємо, восени минулого року Настя казала, що планує багато працювати, аби повернути гроші, які вони з Сергієм позичили на квартиру.

Фото "Нового времени"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів