Дружина Галича у мережі милується донькою та животиком зі спадкоємцем

4 квітня 2017, 17:17

Не секрет, що у травні фронтмен гурту "O.Torvald" Женя Галич має стати батьком вдруге.

А поки музикант ретельно готується до участі у "Євробаченні", його дружина Валерія насолоджується своєю вагітністю, весною і донькою Євою.

В Instagram жінки Галича суцільні мімімі-фото у ніжних тонах.

Валерія, до речі, є співвласницею майстерні рослин та квітів
Животик із майбутнім спадкоємцем Галича

В одному з інтерв’ю Женя розповідав, що до того, як зустріти Леру, він страждав на зіркову хворобу та практикував секс на одну ніч.


Коли йому було 24, Галич познайомився зі своєю майбутньою дружиною, якій ще не було 18-ти. Їхній роман почався з дружби і переріс у міцну родину.

Лише після зустрічі з Валерією, Євген замислився про родину

"Я впевнений, що на її місці ніколи в житті не змогла б опинитися жодна інша жінка. Вона б просто цього не зрозуміла. Люди навколо нас дивуються: "Як вона взагалі з тобою?" А я не розумію, що тут такого? У нас така довіра, що Лера взагалі ніколи не переймається, де я і з ким. Я ще жодного разу не давав їй приводу засумніватися в моїй вірності", - казав Галич в інтерв’ю "Viva!".

Галич запевняє, що жодного разу не давав приводу дружині йому не довіряти

А ще Женя зізнався, що найбільше його змінило народження доньки Єви.

"Батьківство мене змінило більше, ніж все, що зі мною відбувалося доти. У мене раніше практично не було вразливих сторін, мене неможливо було засмутити, розлютити, змусити нервувати, переживати, боятися, скаженіти. Дочка зі мною зробила страшні речі: я став більш вразливим і недовірливим", - поділився музикант.

Донька змінила Галича

"Єва, напевно, єдина людина в світі, хто може з мене вити вірьовки. Я намагаюся бути суворим з нею, але це не завжди виходить. Особливо, коли Лера або Єва плачуть, я втрачаю самоконтроль: можу піти на будь-які умови, аби вони не плакали", - додав він.

Лише трирічній Єві дозволено вити вірьовки з майже 32-річного Галича

Нагадаємо, не так давно Галич розповів, що чекає на сина і просить його народитися не у день "Євробачення".

Незабаром Галичів побільшає

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів