Ніна Матвієнко розповіла про великодні традиції та виховання онучок

14 квітня 2017, 16:25

Співачка Ніна Матвієнко розказала про великодні традиції своєї сім'ї, зокрема про те, чим вона та її рідні ласуватимуть у свято.

Також народна артистка України розповіла, як виховує своїх онучок.

Матвієнко говорила про це, коли приміряла вишиванки українського бренду.

Артистка розповіла, що її сім'я щороку обов’язково відвідує всеношну службу, відстоює страсний четвер та винос плащаниці.


Ніна Матвієнко розказала про великодні традиції своєї родини

"Після народження моєї молодшої внучки Ніни Арсен і Тоня відвідують всеношну службу по черзі і по черзі доглядають за донькою. Вранці я накриваю святковий стіл", - поділилася співачка.

"Перш ніж приступити до їжі, ми читаємо молитву, обов’язково вмиваємося свяченою водою, в яку опущене червоне пасхальне яєчко. Ця традиція була в нашій родині, ще коли я була маленькою, пригадала вона.

Співачка позувала в вишиванках та з гарними пасками

Як розказала пані Ніна, під час посту вона намагається не їсти м’яса і, головне, очищатися морально - від поганих слів і поганих думок.

"На Великдень ми накриваємо великий стіл. Це завжди різні ковбаси, буженина, і обов’язково холодець. Звичайно ж, свячені паски, яйця (фарбую їх тільки в лушпиння шкірці), варю узвар. Свекруха пече сирну бабку. До речі, за українськими традиціями на великодньому столі повинна бути саме сирна бабка, а не звична для нас паска", - розповіла Матвієнко.

Пані Ніна розказала, як постує, і чим розговлятиметься

Головним оберегом будь-якої сім’ї артистка називає спокій в будинку, взаєморозуміння і радість. А головним принципом виховання нащадків – власний приклад.

"У мене дві онучки, і я намагаюся брати участь у вихованні обох. Старша, Уляна, виховувалася в будинку свого батька, він прищепив їй більше мужності. Молодша, Ніна, живе в моєму будинку і кожен день чує музику. Їй все дозволено! (Сміється) Але у кожної з них щасливе дитинство, кожна оточена нашою увагою", - розказала Матвієнко.

Менша онука Матвієнко росте "у вседозволеності"

"Я думаю, головний принцип виховання – тільки своїм прикладом. Не потрібно нічого говорити – потрібно діяти. Бачачи наші вчинки і дії, наші діти беруть з нас приклад", - запевнила вона.

Виховувати дітей, вважає співачка, треба своїм прикладом

До слова, говорячи про вишиванки, які вона любить уже багато років, Матвієнко згадала свою найпершу. Вона купила її в Полтавській області, і вишивка на ній була білим по білому.

Нагадаємо, торік Ніні Матвієнко присвоїли звання почесної киянки.

Фото з сайту Foberini

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів