Тищенко показав малюка, а його дружина розказала, як народила. ФОТО

20 квітня 2017, 12:53

Ресторатор Микола Тищенко офіційно підтвердив народження сина та попросив залишити їх у спокої, поки малюк акліматизується.

А дружина Миколи Алла запевнила, що народжувала сама, без сурогатної матері, і пообіцяли пізніше розказати про вагітність та її міфи.

Всім цим новоспечені батьки ділилися в Instagram.

"Любі друзі! Поки домисли публіки не перейшли всі межі... Ми з чоловіком довго зберігали мовчання (ви ж знаєте, що я намагаюся оберігати свою сім'ю, від популярності чоловіка іноді хочеться просто відпочити побувши звичайної сім'єю)", - почала молода матуся.


Алла вперше прокоментувала народження первістка та показалася з ним у візочку

"Однак настав час розділити з вами щасливу подію, яка нещодавно відбулася в нашій родині і підтвердити інформацію в пресі. Ми подарували світові нове життя, стали батьками прекрасного ангела", - похвалилася Алла.

"P.S.: Вагітність - не хвороба, і про це в наступних постах! Я поділюся всім і розвію все жахливі міфи, якими мене лякали! І животик у мене був, просто швидко прийшла в форму, не вважаючи за потрібне постити кожного тижня фото. Сама народила, без матерів сурогатних", - заявила жінка Тищенка.

Для Тищенка це вже другий син. А ще три роки тому він мріяв про дитину від сурогатної матері

"Друзі, нещодавно ми з дружиною подарували світові нове життя! Дякую за привітання, ми дуже щасливі! Син! p.s. Поки нічого більше не коментую, будь ласка, не мучте дзвінками мого директора, ніяких інтерв'ю. Трохи пізніше. У нас акліматизація", - написав Микола.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Микола Тищенко і його молода дружина Алла Барановська стали батьками. Їхній син народився в Америці, де подружжя провело останні кілька місяців.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів